Skorzystaj z promocji i kup taniej mieszkanie!

Skorzystaj z promocji i kup taniej mieszkanie!
fot. Rema Developer W Świąteczno-Noworocznej Promocji „Rema Developer” możesz kupić atrakcyjne, nowo wybudowane mieszkanie płacąc 2990 zł za metr kwadratowy zamiast 3300 zł.
istotne.pl promocja, mieszkanie, ul. piaskowa, rema developer

Chcesz kupić nowo wybudowane mieszkanie w centrum miasta? Skorzystaj ze Świąteczno-Noworocznej Promocji Firmy Deweloperskiej „Rema Developer”. Firma Developerska „Rema Developer” działająca w Bolesławcu oferuje do sprzedania w stanie developerskim mieszkania i lokale usługowe.

Osoby, które obejrzą mieszkanie do końca stycznia zamiast 3300 zł za metr kwadratowy zapłacą tylko 2990 zł. Nowo wybudowana piękna kamienica jest położona przy ulicy Piaskowej 20, na rogu z ulicą Kubika.

Budynek jest wybudowany z najwyższej jakości bloczków ceramicznych i dodatkowo docieplony warstwą izolującą o grubości 15 cm, co zapewnia niski koszt ogrzewania i komfort użytkowania w zimie.
Dodatkowo w całym budynku znajdują się okna o bardzo wysokim poziomie izolacji cieplnej i akustycznej. Wszystkie mieszkania są wykonane w najwyższej technologii budowlanej.

Każde mieszkanie posiada system ogrzewania podłogowego i jest wyposażone w piec gazowy kondensacyjny, co pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania do minimum. Oprócz standardowego wyposażenia w sieć wodną, kanalizacyjną, gazową i elektryczną, w każdym mieszkaniu znajdują się łącze internetowe, telewizji kablowej i wideo domofonu.

Lokale i mieszkania wykończone są gładziami gipsowymi, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. W cenie mieszkania właściciel otrzymuje dodatkowo komórkę lokatorską. Do każdego z mieszkań prowadzi elegancko wykończona klatka schodowa z centralnym domofonem, dostępnym tylko dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości. Przypominamy o Promocji Świąteczno-Noworocznej. Nowe mieszkania w stanie developerskim o powierzchni: 42,55 lub 58,84 i 64,91 metra kwartowego do obejrzenia w kamienicy przy ulicy Piaskowej 20 w Bolesławcu.
Tel. kontaktowy 604 208 370.
Nasza strona: www.mieszkania-piaskowa.pl