MPP nr 3 z nagrodą za promocję miasta

MPP nr 3 z nagrodą za promocję miasta
fot. MPP nr 3 Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie 26 laureatów nagrodzonych nagrodą Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta za rok 2014.
istotne.pl mpp3 bolesławiec

Wyróżnienie to ma dla nas szczególnie duże znaczenie, gdyż dzięki zaangażowaniu całej społeczności przedszkolnej zdobyliśmy kilka cennych certyfikatów: „Dodaj język do ulubionych”, „Razem w pełni sprawni”, „Akademia Zdrowego Przedszkolaka i Bezpieczne Przedszkole”, zrealizowaliśmy dwa projekty współfinansowane z pieniędzy Unii Europejskiej przy wsparciu Euroregionu Nysa: „Transgraniczni Mali Badacze” oraz „Ruch i zabawa rozwija polskie i czeskie przedszkolaki” oraz dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł „Najszybszego Przedszkola” , tytuł „Przedszkole w Ruchu” przyznanego w ogólnopolskiej akcji MEN, tytuł „Przedszkola Dobrze Przygotowującego do Szkoły” i III miejsce w dolnośląskim finale konkursu „Mam 6 lat”.

MPP nr 3 z nagrodą za promocję miastaMPP nr 3 z nagrodą za promocję miastafot. MPP nr 3

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza praca z dziećmi, nasze inicjatywy, osiągnięcia i sukcesy zostały dostrzeżone i nagrodzone. Nagroda ta , to dla nas wielki zaszczyt i zachęta do dalszej pracy.

Za pośrednictwem portalu Istotne.pl serdecznie dziękujemy Prezydentowi Miasta Bolesławiec Piotrowi Romanowi i kapitule przyznającej nagrody za wyróżnienie naszej placówki oraz Radzie Rodziców naszego przedszkola, która pierwsza doceniła naszą pracę i wnioskowała o przyznanie nagrody.

Dziękujemy także za wszystkie wyrazy sympatii, jakie napłynęły do nas w związku z przyznaniem nagrody, ze strony naszych przyjaciół, instytucji i rodziców naszych wychowanków.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne MPP nr 3 w Bolesławcu