Wiosenna Promocja: lokale użytkowe w niższych cenach!

Wiosenna Promocja: lokale użytkowe w niższych cenach!
fot. Rema Developer Tylko do końca kwietnia możesz skorzystać z promocji „Rema Developer” i nabyć lokal użytkowy płacąc 4900 zł netto za metr kwadratowy zamiast 5300 zł netto.
istotne.pl kamienica, promocja, mieszkanie, ul. piaskowa, lokal użytkowy

Chcesz stać się właścicielem nowoczesnego lokalu użytkowego w centrum miasta? Skorzystaj z Wiosennej Promocji Firmy Deweloperskiej „Rema Developer”. Firma Developerska „Rema Developer” działająca w Bolesławcu oferuje do sprzedania w stanie developerskim mieszkania i lokale usługowe.

Osoby, które do końca kwietnia obejrzą lokal użytkowy zamiast 5300 zł netto za metr kwadratowy zapłacą 4900 zł netto. Lokale mieszczą się w centrum Bolesławca, w nowo wybudowanej kamienicy przy ulicy Piaskowej 20, na rogu z ulicą Kubika.

Budynek jest wybudowany z najwyższej jakości bloczków ceramicznych i dodatkowo docieplony warstwą izolującą o grubości 15 cm, co zapewnia niski koszt ogrzewania i komfort użytkowania w zimie. Dodatkowo w całym budynku znajdują się okna o bardzo wysokim poziomie izolacji cieplnej i akustycznej. Wszystkie lokale i mieszkania są wykonane w najwyższej technologii budowlanej.

UWAGA! Posiadamy do sprzedaży ostatnie mieszkanie w kamienicy. Koszt 3190 zł brutto za metr kwadratowy.

Mieszkanie posiada system ogrzewania podłogowego i jest wyposażone w piec gazowy kondensacyjny, co pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania do minimum. Oprócz standardowego wyposażenia w sieć wodną, kanalizacyjną, gazową i elektryczną, w mieszkaniu znajdują się łącze internetowe, telewizji kablowej i wideo domofonu.

Lokale i mieszkania wykończone są gładziami gipsowymi, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. W cenie mieszkania właściciel otrzymuje dodatkowo komórkę lokatorską. Do każdego z mieszkań prowadzi elegancko wykończona klatka schodowa z centralnym domofonem, dostępnym tylko dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości i skorzystania z promocji.
Tel. kontaktowy 604 208 370.
Nasza strona: www.mieszkania-piaskowa.pl/