Trzynastu nauczycieli nagrodzonych w II LO

Dzień Nauczyciela w II LO
fot. Grażyna Hanaf Z okazji Dnia Nauczyciela uhonorowano pedagogów nagrodami Kuratora, Zarządu Powiatu i Dyrektora. Mirosław Sakowski dziękował swoim nauczycielom za twórczą pracę i gratulował osiągnięć.
istotne.pl 0 mirosław sakowski, 2lo bolesławiec

Reklama

Dorota Kurowska otrzymała Nagrodę Kuratora za świetne wyniki matur swoich uczniów, za osiągnięcia dydaktyczne, przygotowanie uczniów do konkursów i olimpiad. Izabella DanielPiotr Napiórkowski został doceniony za pracę pedagogiczną i otrzymali Nagrodę Zarządu Powiatu.

Dyrektor II LO wyróżnił nagrodami dziesięcioro nauczycieli. Nagrody Dyrektora otrzymali Małgorzata Kędziora, Elwira Madeiska, Agnieszka Niedźwiecka, Marcin Ostrowski, Jacek Maj, Edyta Kwiecińska, Anna Lisiak, Mariusz Wierzchosławski, Barbara Sykulska oraz wicedyrektorka szkoły Anna Bowszys.

– Chcę podziękować wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w życie szkoły, za kreatywność i za wybitne osiągnięcia pedagogiczne – Mirosław Sakowski chwalił swój zespół na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podziękowania za pomoc dla szkoły i twórczą pracę w Radzie Rodziców otrzymały z rąk dyrektora Monika Wawrzynowska i Beata Skrzypek.

Uczniowie wręczyli swoim nauczycielom kwiaty i złożyli serdeczne życzenia, przygotowali też dla swoich profesorów krótki program artystyczny, pokazujący humorystycznie życie nauczyciela. Nauczycielom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulujemy nagród.

Reklama