Nasza Miss BŚC w finale Miss Ziemi Lubuskiej

Nasza Miss BŚC w finale Miss Ziemi Lubuskiej
fot. K. Gwizdała To duży sukces dla pierwszej najpiękniejszej dziewczyny Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
istotne.pl święto ceramiki, maja letko

Maja Letko zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki Miss Ziemi Lubuskiej. Można na nią zagłosować na Facebooku i smsowo.

Maciej Kołodziejski: Dlaczego wybrałaś ten konkurs?

Maja Letko: Studiuję w Zielonej Górze, a pierwszy casting, który odbył się w zielonogórskiej Palmiarni, był blisko mojego miejsca zamieszkania, więc stwierdziłam, że pójdę. Sporo osób mnie zachęcało, mówili: „Skoro zostałaś Miss BŚC, to próbuj dalej, masz duże szanse.” Uświadomiłam sobie, że aby coś osiągnąć nie należy stać w miejscu, tylko stawiać sobie nowe cele i wyzwania. Przed świętami dostałam informację o kolejnych eliminacjach w hotelu śródmiejskim w Zielonej Górze, miałam wziąć ze sobą szpilki, sukienkę i strój kąpielowy. Najpierw prezentowałyśmy się w strojach codziennych, potem w strojach kąpielowych, a następnie w sukienkach. Najważniejsza była prezentacja w strojach kąpielowych. Trwało to wszystko bardzo długo, bo tego samego dnia, były eliminacje do Miss Nastolatek.

Jak zareagowałaś, gdy dowiedziałaś się, że jesteś w finałowej dziesiątce?
Najpierw to do mnie nie dotarło. Gdy wyczytali mój numerek, nie zrozumiała, czy wyczytują osoby które odpadły, czy te, które przeszły dalej. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że się udało, że będę brała udział w gali finałowej i poczułam ogromną radość i dumę. Dla mnie to już jest osiągnięcie i nie myślę co będzie dalej ... los przyniesie co będzie chciał. Od 16 do 19 kwietnia mamy zgrupowanie. Będziemy ćwiczyły choreografię do gali, która odbędzie się 19 kwietnia o 19:00 w Filharmonii Zielonogórskiej.

Na Maję Letko można również zagłosować wysyłając smsa, treść: MISSGL.3 na nr 72355 oraz na Facebooku.

Redakcja Istotne.pl serdecznie gratuluje Mai i mocno trzymamy kciuki za to, by została Miss Ziemi Lubuskiej.

Maja LetkoMaja Letkofot. http://missziemilubuskiej.pl/