Remis BKS po dramatycznym meczu w Oleśnicy

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 pogoń, oleśnica, bks bolesławiec

W meczu 13 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS zremisował w Oleśnicy z tamtejszą Pogonią 1:1 (0:0). Bolesławianie od 43 minuty grali w 10. Boisko za czerwoną kartkę musiał opuścić Bartek Błoński. W 55 minucie sędzia pokazał czerwoną kartę Krzysztofowi Janickiemu (za faul w polu karnym) i BKS grał w 9. Na szczęście świetnie dysponowany Kamil Kulesza obronił rzut karny w wykonaniu Doriana Wacha.

Gospodarze grali także w osłabieniu (dwie żółte i w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika miejscowych). Od 75 minuty BKS prowadził po golu Marka Majki. Bolesławianie prowadzili 1:0 jeszcze w 90 minucie. Niestety, w doliczonym czasie gry gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 94 minucie remis zapewnił gospodarzom Tomasz Karga. Gol padł po rykoszecie, co kompletnie zmyliło bramkarza BKS. Pogoń Oleśnica – BKS Bobrzanie 1:1.

BKS: Kulesza – Bochnia, B. Błoński (czk), Janicki (czk), Żmudziński, Dziegleski, Ziółkowski, Pietrzak (żk), Rissman (żk) (80' Mikołajczyk), Majka, Ohagwu.