Gejowski pocałunek na Orce?

gej-pocalunek
fot. Krzysztof Gwizdała Do udziału w walentynkowych mistrzostwach w podwodnym pocałunku zgłosiło się sześć par, w tym jedna homoseksualna. Organizator zgłoszenie przyjął.
istotne.pl 0 zawody, orka

Reklama

W parku wodnym Orka będą organizowane walentynkowe mistrzostwa w pocałunku podwodnym. Na zgłoszenie, za naszą namową, odpowiedziało dwóch mężczyzn z południowo-wschodniej Polski, którzy wyrazili chęć całowania się na czas w naszym basenie.

Organizatorzy, wbrew różnym głosom na forach internetowych, przyjęli zgłoszenie. Skontaktowali się również z jednym z chłopaków.

– Jesteśmy otwarci, tolerancyjni i nie napisaliśmy w regulaminie, że przyjmujemy tylko heteroseksualne pary – mówi Małgorzata Kozik specjalistka ds. Administracji i Marketingu na Orce. – Na początku myślałam, że to żart, ale zadzwoniłam pod podany numer telefonu i sprawdziłam prawdziwość tego zgłoszenia.

Na mistrzostwa dotychczas zgłosiło się oprócz mężczyzn jeszcze pięć par, choć już wiemy, że chłopacy nie potwierdzili udziału. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 1700 złotych. Zwycięzcy otrzymają nocleg i uroczystą kolację w pałacu, kosmetyki oraz karnet na basen.

Czy jesteś zadowolony, że Orka jest miejscem bez uprzedzeń?
nie
53.82 % głosów: 338
tak
40.92 % głosów: 257
jest mi to obojętne
5.25 % głosów: 33

(informacja: Grażyna Hanaf)

Reklama