Kuźnia Jawor – BKS Bobrzanie 2:0

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 kuźnia, jawor, bks bolesławiec

Porażką bolesławieckiej drużyny zakończył się mecz 10 kolejki rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. BKS przegrał w Jaworze z tamtejszą Kuźnią 0:2. Obie bramki gospodarze zdobyli w pierwszej połowie spotkania. W 22 minucie gola strzelił Remigiusz Postrożny. W 35 minucie wynik spotkania ustalił Mariusz Słota. Od 65 minuty nasz zespół grał w przewadze. Za czerwoną kartkę boisko opuścił piłkarz gospodarzy – Sebastian Ratajczak. Niestety, bolesławianie na zdobyli nawet honorowego gola. W najbliższy weekend seniorzy BKS będą podejmować u siebie Victorię Świebodzice.

Aktualizacja 2008-10-12 20:30

W niedzielę mecz u siebie rozegrał drugi zespół BKS. Bolesławianie zremisowali bezbramkowo z GKS Raciborowice. Nie brakowało podbramkowych sytuacji, ale żadna z drużyn nie potrafiła strzelić gola. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali m.in. Lechowski, Jasiński i Kulesza.