Wrześniowy repertuar dyskusyjnego klubu filmowego DKF BOK

Wrześniowy repertuar dyskusyjnego klubu filmowego DKF BOK
fot. Grażyna Makara Odważne i zdeterminowane, kochające, stawiające czoła przeciwnościom, szukające swojego miejsca w życiu, silne kobiety bohaterkami filmów wrześniowego repertuaru dyskusyjnego klubu filmowego DKF BOK! A na początek filmowa podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie zadaje sobie każdy człowiek, czyli intymny portret Księdza Adama Bonieckiego.
istotne.pl um bolesławiec, kino forum

Szczegółowy repertuar

 • 7 września, godz. 19.00 xABo: Ksiądz Boniecki
  (Polska, 2020 dokumentalny, czas 73’)
  Niezwykły dokument o księdzu Adamie Bonieckim.
 • 17 września, godz. 19.00 Babyteeth
  (Australia/USA 2019, dramat/komedia 2019, czas 116’)
  Niezwykle udany debiut australijskiej reżyserki Shannon Murphy, głęboko poruszający, chwilami przezabawny... Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół, jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia.
 • 21 września Arab Blues
  (Francja/Tunezja 2019, komediodramat, czas 88’)
  Słoneczna, pełna światła i soczystych kolorów komedia opowiadająca o uniwersalnym konflikcie tradycji z nowoczesnością oraz zbiorowości i jednostki. Film w ciepłym, lekkim i dowcipnym tonie podkreśla, że nie ma politycznych rewolucji bez codziennej obyczajowej rewolty: przeciwko rodzicom, szkole, politykom, zasadom tak sztywnym, że nie pozwalają oddychać. I przypomina, że humor zawsze był najlepszą z terapii.
 • 28 września Daleko od Reykjavíku
  (Niemcy, Francja, Dania, Islandia 2019, dramat, czas 92’)
  Ujmujący komediodramat skupiający się wokół postaci farmerki, która po śmierci męża rozpoczyna nowe życie, polegające na walce z otaczającymi ją niesprawiedliwościami. W tle niezwykłe, surowe pejzaże Islandii.

Karnety na wszystkie 4 tytuły w sprzedaży w kasie kina od 31 sierpnia! Sprzedaż biletów na pojedyncze seanse on-line na www.kino.boleslawiec.pl.

Przypominamy, że z powodu obowiązującego nas wszystkich reżimu sanitarnego, we wrześniu nadal bez organizowanej dyskusji po seansach. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, widownia sali nie może przekraczać 50%, a publiczność w czasie seansu ma obowiązek korzystania z maseczek.

Przed wejściem do Kina każdy widz jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia, że według jego najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Zapraszamy :)

tekst zlecony