Przegrana Leśnika Osiecznica w pierwszym meczu w IV lidze

Piłka nożna
istotne.pl 4 chrobry głogów, leśnik osiecznica

W sobotę, 1 sierpnia, IV-ligowe rozgrywki rozpoczęli piłkarze Leśnika Osiecznica. W pierwszej kolejce piłkarzom Radosława Szajwaja przyszło się zmierzyć na wyjeździe z rezerwami Chrobrego Głogów. Zespół z Głogowa to IV-ligowa czołówka. W poprzednim sezonie zajął 4. miejsce w tabeli. W spotkaniu z beniaminkiem z Osiecznicy głogowianie, po 10 minutach i golach Staszkowiana i Jóźwiaka prowadzili 2:0.

Jak czytamy na Facebookowym profilu Leśnika:

Przez kolejne 70 gra była dość wyrównana, ale brakowało szans na stworzenie klarownych sytuacji. Mieliśmy bardzo dobre momenty, a teraz należy ciężko pracować, żeby przełożyć to na dyspozycję w całym meczu.

W 79 i 80 minucie Chrobry zadał dwa kolejne ciosy. Na listę strzelców wpisali się: Dybizbański i Flis. Mecz zakończył się wynikiem porażką Leśnika 0:4.

Leśnik Osiecznica wystąpił w składzie: Burdza – Pietrzak (Puzio 82’), Małecki, Maliutin, Tkacz – Pitek (Serwatyński 78’), Kałużyński, Fila (Broszko 68’), Wojciechowski – Szajwaj (Ostrowski 84’) – Ziółkowski.

W niedzielę, 9 sierpnia, piłkarze z Osiecznicy rozegrają pierwszy mecz u siebie. O godzinie 15:00 podejmą zespół Odry Ścinawa.