materiał promocyjny

Domy pod Wrocławiem z prywatną plażą, czyli kto buduje nasze marzenia?

Klucze
fot. przystanpodlasem.pl Mieszkańcy miast obserwują w ostatnich dziesięcioleciach postępujące lawinowo zjawisko. Nowe budynki zajmują każdą wolną działkę, są przy tym budowane w niewiarygodnym ścisku. Tereny zielone kurczą się natomiast w zastraszającym tempie.
istotne.pl 1 nieruchomość, wrocław, dom, miasto jelenia góra

Reklama

Kupując dom lub mieszkanie z ładnym widokiem nikt nie może być pewny, że stan ten utrzyma się choćby przez kilka lat. Ta swoista niepewność towarzysząca nam na co dzień skłania do zastanowienia się, w jaki sposób można uniknąć podobnych problemów. Wiele posiadaczy domów we Wrocławiu marzy o własnej chatce pod miastem. Decyzja tego typu jest jednak nader często odwlekana. Obawiamy się utraty komfortu, dogodnego dojazdu, a także tego, że kupując dom pod Wrocławiem wcale nie unikniemy procesu rozlewania się miejskich zabudowań i za jakiś czas problem do nas powróci. Na szczęście istnieją deweloperzy, którzy potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i realizują przy tym misję, której celem jest tworzenie osiedli domów jednorodzinnych pod Wrocławiem wolnych od tego rodzaju ryzyka. Świetnym przykładem jest Przystań pod Lasem powstająca zaledwie 20 km od centrum miasta.

Domy pod Wrocławiem na terenie obszaru Natura 2000

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak daleko mogą sięgać swoimi marzeniami. Ograniczają swoje potrzeby, starając się zachować realne oczekiwania. Tymczasem wrocławski deweloper udowadnia, że realizm wcale nie musi być ograniczony. Liczy się wizja i doświadczenie, które pozwala budować domy jak z baśni, zapierające dech w piersiach swoją malowniczością. Inwestycja Przystań pod Lasem powstaje tuż obok obszarów objętych programem Natura 2000. Program ten chroni sieć terenów Unii Europejskiej, a jego celem jest zabezpieczenie naturalnej roślinności oraz zagrożonych gatunków zwierząt i ptaków. Osiedle z dwóch stron otacza urokliwy las, a w bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajduje się zalew, idealny do spędzania nad nim pełnych relaksu i błogości chwil. Mieszkańcy Przystani zyskają dostęp do prywatnej plaży, dostępnej wyłącznie dla nich. Osoby kupujące domy pod Wrocławiem na omawianym terenie zyskają więc spokój, jakiego oczekują, a do tego mogą być pewne, że okolica pozostanie w niezmienionym stanie, chroniona przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Można więc powiedzieć, że kupują budynek z bardzo rozszerzoną gwarancją, obejmującą swoim zasięgiem także najbliższe tereny. Jest to zapewnienie, jakiego próżno szukać wśród typowych ofert domów we Wrocławiu i okolicach. 

Przystań pod Lasem to także atrakcyjna architektura, ekologiczne rozwiązania technologiczne i wygodny dojazd do centrum Wrocławia

W podejściu dewelopera do podejmowanej inwestycji widać sporą dozę perfekcjonizmu. Jakby mało było powyższych zalet, zadbał też o każdy możliwy aspekt, który może mieć wpływ na codzienne życie potencjalnych mieszkańców sprzedawanych domów. Wrocław znajduje się w odległości zaledwie 20 km od budowanego osiedla, co nie jest problematycznym dystansem dla osób dysponujących samochodami. Niedaleko inwestycji znajdzie się również stacja nowoczesnej wrocławskiej kolejki o nazwie Jelcz Miłoszyce, co jest sporym udogodnieniem dla rodzin. Domy pod Wrocławiem na terenie Przystani zostały również wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, które pozwolą osobom je zamieszkującym znacznie ograniczyć comiesięczne koszty utrzymania. Pośród nich można wymienić pompę ciepła, system rekuperacji, czy system odzyskiwania deszczówki. Dla dopełnienia całości obrazu warto wspomnieć, że w projekcie budynków można dostrzec silne nawiązania do stylu skandynawskiego. Nic w tym zresztą dziwnego, bowiem styl ten zakłada idealne wkomponowanie budowli w otoczenie, co w przypadku tej inwestycji jest jej ogromnym walorem. 

Nic dziwnego, że domy na terenie Przystani pod Lasem wzbudzają ogromne zainteresowanie i przyciągają spore ilości chętnych do zamieszkania w okolicy. Warto choćby skonfrontować swoje oczekiwania z rzeczywistością, bliżej przyglądając się inwestycji po umówieniu spotkania.

Reklama