BKS nadal bez punktów

Piłka nożna
istotne.pl 4 bks bolesławiec, polonia środa śląska

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7 minucie spotkania, za sprawą trafienia Tomasza Wrońskiego. W 12 minucie na 2:0 podwyższył Kamil Aramowicz.

Tuż przed przerwą nadzieję w serca piłkarzy i kibiców BKS wlał Marcin Kraśnicki, zdobywając gola kontaktowego.

Wynik 2:1 dla Polonii utrzymał się aż do samej końcówki spotkania. W 90 minucie rzut karny na gola zamienił Kamil Aramowicz i było 3:1.

Już w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4:1 dla Polonii Środa Śląska ustalił Kacper Rybka.

Polonia Środa Śląska – BKS Bolesławiec 4:1 (2:1).

W trzech spotkaniach rundy wiosennej BKS nie zdołał jeszcze zapunktować, ale w końcu musi przyjść przełamanie.

Za tydzień bolesławian czeka następny ciężki mecz. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie Polonia-Stal Świdnica.

W tym samym czasie swój mecz w Raciborowicach rozgrywała druga drużyna BKS. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną tamtejszego GKS-u.

Mecz zakończył się takim samym wynikiem jak spotkanie pierwszej drużyny. GKS Raciborowice pokonał BKS II Bolesławiec 4:1 (1:0).

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. W 55 minucie bolesławianie doprowadzili do remisu, ale w dalszej części gry bramki strzelali już tylko miejscowi. Autorami goli dla GKS Raciborowice byli: Mateusz Czerwiński (2) i Radosław Pawlusiński (2). Bramkę dla BKS zdobył Marek Majka.

Za tydzień BKS zagra z Ocicami, natomiast Raciborowice zmierzą się z Iwinami.