W miarę spokojnie upłynął Sylwester i Nowy Rok

Kurtka z napisem "Straż"
fot. B.org "Było w miarę spokojnie" tak oceniają bolesławieckiego Sylwestra i Nowy Rok strażacy oraz pracownicy szpitala powiatowego.
istotne.pl 0 wypadek, nowy rok

Reklama

Pierwszego stycznia w okolicach Iwin kierowca samochodu Chrysler Voyager przejechał 16-letniego chłopca. Młody człowiek zginął na miejscu. Na razie nie są znane dokładne okoliczności wypadku. Policja prowadzi dochodzenie. Tego samego dnia w Bolesławcu przy ulicy Daszyńskiego policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 27-letni mężczyzna kierował Fiatem 126p mając 1,8 promila alkoholu.

W nowy rok do izby przyjęć Szpitala Powiatowego trafiło kilka osób, które poddały się obdukcji po niegroźnych pobiciach. Petardy i fajerwerki nikomu w tym roku nie zrobiły krzywdy. Niektórzy z noworocznych pacjentów skarżyli się na złe samopoczucie i kłopoty żołądkowe, jednak pracownicy szpitala ocenili rozpoczęcie nowego roku jako w miarę spokojne.

Jako bardzo spokojny ocenili początek nowego roku strażacy. W Sylwestra bolesławiecka straż pożarna nie wyjeżdżała do żadnych zdarzeń. W pierwszy dzień nowego roku wydarzył się niegroźny wypadek drogowy. Na ulicy II Armii Wojska Polskiego kierujący samochodem Volskwagen Golf zjechał do rowu. Trzem osobom podróżującym Golfem pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe.

Reklama