Chuck Berry nie wystąpi w Bolesławcu

Chuck Berry nie wystąpi w Bolesławcu
fot. www.chuckberry.com Potwierdziły się nasze informacje, że legenda bluesa nie wystąpi w naszym mieście.
istotne.pl chuck berry

Właściciel firmy Rogers Agency Dariusz Gruszecki, który razem z Gminą Miejską Bolesławiec jest organizatorem bluesowego koncertu, poinformował, że Chuck Berry w Bolesławcu nie wystąpi. Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze obawy, które prezentowaliśmy w programie "Na światło dzienne". Jeszcze tydzień temu Dariusz Gruszecki w rozmowie z Krzysztofem Gwizdałą zapewniał, że Chuck Berry na pewno będzie w Bolesławcu.

Krzysztof Gwizdała: Pojawiają się informacje, że podobno Chucka Berry'ego ma nie być w Bolesławcu.

Dariusz Gruszecki: Nie wiem, skąd takie informacje. Do mnie takie informacje nie docierają.

KG: Wchodziłem na stronę Chucka Berry'ego. Tam są informacje o koncertach. Jest m.in. informacja o tym, że kończy w lipcu koncertować w Hiszpanii. Potem w sierpniu ma koncerty w Stanach Zjednoczonych. Przyleci tutaj specjalnie na koncert?

DG: Tak. Przyleci specjalnie. Tą stronę w ogóle administruje jakiś fan. Większość tych koncertów się nie zgadza z tymi, co są. A oni nie administrują stroną koncertową.

KG: Ale jest oficjalna strona Chucka Berry'ego?

DG: Tak, tak. Oficjalna, tylko że na oficjalnej stronie można zauważyć, że to jest prowadzone przez fanów.

KG: No nie, nie wygląda to jak strona prowadzona przez fanów.

DG: Nie, można to odczytać. To jest strona... Gdzieś tam informacja jest wklepana w lutym tego roku. A ja kontrakt podpisałem akurat w maju.

KG: Czyli będzie na 100%?

DG: Tak.

Zobacz pełną rozmowę: Koniec bluesa w Bolesławcu?

Gmina Miejska Bolesławiec i Dariusz Gruszecki poinformowali także, że zwrot pieniędzy za bilety na koncert z udziałem Chucka Berry uzyskać można w punktach zakupu. Program Koncertu Finałowego Blues nad Bobrem w dniach 15 i 16 sierpnia 2008 roku odbywać się będzie bez zmian, z wyjątkiem występu Chucka Berry'ego.

(informacja UM/ ii)