Season Bistro – smaki wyłącznie ze świeżych składników

Season Bistro – smaki wyłącznie ze świeżych składników
fot. MZ Z okazji Tłustego Czwartku zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Dla Gości, którzy skorzystają z naszej oferty, pączki gratis.
istotne.pl rynek, season bistro

Season Bistro – rozpoczął działalność pół roku temu. Nasz lokal znajduje się w sercu Bolesławca – w Rynku. Jesteśmy rodzinną firmą. W to co robimy wkładamy pasję i serce. Widać to w wystroju, wyposażeniu, ofercie lokalu, ale przede wszystkim w dbałości o jakość przygotowanych i podawanych potraw.

Nie odgrzewamy dań, nie stosujemy konserwantów i zagęszczaczy. Wszystko, co Państwo u nas zamówią, jest świeże i smaczne, przygotowane wyłącznie ze świeżych składników. W trosce o jakość potraw produkty dowozimy do naszego lokalu każdego dnia.

Spaghetti aglio'olioSpaghetti aglio'oliofot. Season Bistro

W naszej ofercie znajdą Państwo: zestawy śniadaniowe, kanapki, przystawki, sałatki, dania na ciepło, makarony, burgery, napoje zimne i gorące. Wszystko zdrowe, świeże i w przystępnych cenach. Nasz lokal jest przyjazny dzieciom.

Zachęcamy do spróbowania naszej domowej szarlotki, budyniu waniliowego, naleśników z wybranymi dodatkami, lemoniady (własnej produkcji), a także pysznej, włoskiej kawy. Przygotowujemy także dania wegetariańskie, bezglutenowe, wyłącznie w oparciu o świeże składniki.

Z okazji Tłustego Czwartku (4 lutego) zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Dla Gości, którzy skorzystają z naszej oferty, pączki gratis.

Wnętrze lokaluWnętrze lokalufot. Season Bistro

W Rynku i ścisłych jego okolicach istnieje możliwość dostarczenia jedzenia pod wskazany adres. Dostawa jest bezpłatna. Już wkrótce dostawy będziemy realizować na terenie całego miasta.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

Season Bistro Bolesławiec,
Rynek 27/7 – przy księgarni Agora
Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 20:00
Piątek 10:00 – 21:30
Sobota 11:00 – 21:30
Niedziela 11:00 – 20:00
tel. 692 953 281

(informacja zlecona)