Pijany mężczyzna szarpał za odzież kobietę, która miała mu ukraść telefon. Dzięki monitoringowi zlokalizowano podejrzanych

Pijany mężczyzna szarpał za odzież kobietę, która miała mu ukraść telefon. Dzięki monitoringowi zlokalizowano podejrzanych
fot. Gerard Augustyn 3 grudnia br., około godziny 17:30, dyżurny Straży Miejskiej w Bolesławcu otrzymał zgłoszenie, że od strony ulicy Sierpnia ’80 idą mężczyzna oraz kobieta.
istotne.pl policja, monitoring, sm bolesławiec

Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna szarpie kobietę. Za pomocą monitoringu wizyjnego miasta Bolesławiec operator zauważył wspomniane osoby w okolicach BOK-MCC.

Mężczyzna trzymał kobietę pod rękę, od czasu do czasu popychając ją i szarpiąc za odzież. Można było wnioskować, że trzymana próbuje wyrwać się mężczyźnie.

Na miejsce niezwłocznie skierowano patrol bolesławieckiej Straży Miejskiej. Wspomniane osoby zastano przy ulicy Karola Miarki (mężczyzna w dalszym ciągu trzymał kobietę za kurtkę w okolicach szyi).

Agresor tłumaczył, że kobieta była u niego w mieszkaniu i ukradła mu telefon komórkowy. Mężczyzna był pod znacznym wpływem alkoholu.

Oboje zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

SM Bolesławiec/ii