Bella Italia – prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia i czekoladziarnia

Bella Italia – prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia i czekoladziarnia
fot. MZ Pizzę przygotowujemy na dojrzewającym cieście i tylko w oparciu o oryginalne, włoskie, świeże składniki. Oryginalną recepturę gwarantuje włoski kucharz.
istotne.pl pizzeria

Bella Italia, to jedyna w mieście, prawdziwie włoska pizzeria. Proponujemy Państwu wyjątkowo smaczną pizzę, przygotowywaną przez kucharza z Włoch. Sekret smaku kryje się cieście, które dojrzewa przez 24 godziny oraz w oryginalnych, włoskich składnikach. Pizzę serwujemy w kawałkach (na szybko) oraz w sposób tradycyjny. Oprócz pizzy oferujemy także oryginalne, włoskie dania oparte na makaronach oraz pyszne sałatki.

Bella Italia – prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia i czekoladziarniaBella Italia – prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia i czekoladziarniafot. MZ

Bella Italia, to także kawiarnia, w której możesz napić się smacznej, włoskiej kawy oraz czekoladziarnia. Współpracujemy z manufakturą czekolady, która ma swoją siedzibę pod Rzymem. Przyjdź i spróbuj smaku prawdziwej, włoskiej czekolady, ciast i pralin.

Zapraszamy codziennie od 10:00 do 22:00.

Bella Italia
ul. Zgorzelecka 2
Bolesławiec
tel. 75 765 93 21
www.facebook.com/BellaItaliaBoleslawiec

Bella Italia - logoBella Italia - logofot. Bella Italia
Bella Italia - prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia, czekoladziarniaBella Italia - prawdziwie włoska pizzeria, kawiarnia, czekoladziarniafot. MZ