Świetna akcja ZSOiZ promująca czytelnictwo

Świetna akcja ZSOiZ promująca czytelnictwo
fot. ZSOiZ Bolesławiec W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu przygotowała akcję „Zostań Twarzą Biblioteki”.
istotne.pl akcja, zsoiz bolesławiec, czytelnictwo, centrum wiedzy

Akcja trwała trzy dni. Jak czytamy na facebookowym profilu Biblioteki ZSOiZ:

Zachęcaliśmy osoby w różnym wieku, spacerowiczów, mieszkańców Bolesławca, czytelników, uczniów i nauczycieli naszej szkoły, aby zapozowali do zdjęcia, trzymając wybrane przez siebie hasło promujące czytelnictwo lub naszą Bibliotekę.

– Pomysł zrodził się przypadkiem – opowiada „ii” Paweł Domzalski, nauczyciel języka polskiego w ZSOiZ i jeden z organizatorów akcji (wraz z Anetą Antczak i Sylwią Czernatowicz). – Przyjrzeliśmy się temu, jakie akcje organizowano w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, i stwierdziliśmy, że warto byłoby właśnie w taki sposób wypromować naszą Bibliotekę. Tym bardziej że bardzo dużo się u nas dzieje.

Zdjęcia wykonały uczennice szkoły: Milena Gajewska i Anna Stępień. Wszystkie fotografie można obejrzeć pod tym adresem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1701728153420456.1073741829.1653883901538215&type=3.

Jak Wam podoba się akcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu? Naszym zdaniem, wyszło świetnie. Brawo!