Dziś 3. urodziny bolesławieckiej galerii!

Dziś 3. urodziny bolesławieckiej galerii!
fot. Galeria BCC W sobotę, 21 listopada, centrum handlowe Bolesławiec City Center obchodzi trzecie urodziny. To dobry czas na podsumowanie działalności centrum, które jest jedynym tak dużym i nowoczesnym obiektem w Bolesławcu.
istotne.pl galeria bcc

Właścicielem centrum handlowego jest spółka Antan Development Polska, a jej zarządcą – międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills.

Bolesławiec City Center to otwarte w 2012 roku centrum handlowe zlokalizowane przy ulicy Asnyka w Bolesławcu. Budynek o powierzchni użytkowej 8336 m kw. posiada bogatą ofertę handlową, gastronomiczną. Obecnie centrum handlowe jest wynajęte w 100%.

– W ciągu trzech lat działalności, Bolesławiec City Center dobrze wpisało się w tkankę miasta i stało się miejscem spotkań jego mieszkańców. Cieszymy się przede wszystkim z regularnego wzrostu odwiedzalności. W październiku współczynnik ten wzrósł o 27% w porównaniu z ubiegłym rokiem. W zeszłym miesiącu zanotowaliśmy też wzrost obrotów o 25,08% – mówi Marta Mikołajczyk-Pyrć, associate director, portfolio manager w Savills.

– Nie byłoby to możliwe bez ścisłej współpracy lokalnymi organizacjami, m.in. Komendą Powiatowej Straży Pożarnej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, szkołami i lokalnymi władzami. Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy wiele wydarzeń, które nie tylko podnoszą atrakcyjność Bolesławiec City Center, ale i edukują i integrują mieszkańców. Z okazji trzecich urodzin życzymy sobie, by w następnych latach centrum rozwijało się tak dobrze jak dotychczas. – mówi Agata Kalita z Savills, która zarządza centrum.

Portal i gazeta Istotne.pl dzięki współpracy z galerią zrealizowali wkcjię: Kandydaci na Mistera zachęcają do adopcji szczeniaczków. Za co serdecznie dziękujemy.

W sobotę, 21 listopada, dla klientów Bolesławiec City Center przewidziano wiele atrakcji: spotkania dla dzieci z postaciami z filmów, pokaz samby i akcję promocyjną, w tym nagrody pieniężne. Na odwiedzających centrum tego dnia będzie też czekał tort urodzinowy.