II LO podwójnym mistrzem powiatu w tenisie stołowym

II LO podwójnym mistrzem powiatu w tenisie stołowym
fot. freeimages.com (Capgros) W zawodach triumfowały ekipy dziewcząt i chłopców z II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu.
istotne.pl tenis stołowy, pceikk bolesławiec, 2lo bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Drużynowym. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się ekipa z II LO, grająca w składzie: Kamila Kucińska, Kornelia Miler i Sylwia Proć. Drugie miejsce zajęły pingpongistki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a trzecie – zawodniczki z Zespołu Szkół Budowlanych.

W kategorii chłopców zwyciężyli tenisiści stołowi z II LO (Marek Kozłowski, Paweł Michalski i Jacek Przystasz). Opiekunem obu mistrzowskich ekip jest Krzysztof Malina. Na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Zespołu Szkół Elektronicznych (Damian Pieczarka i Wojciech Kulig; podopieczni Pawła Wiśniewskiego). Trzecia lokata przypadła teamowi z „Budowlanki”.

Do zawodów strefowych awansowały dwie najlepsze ekipy w kategorii chłopców i zespół mistrzyń powiatu. Organizatorem rozgrywek było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

PCEiKK/ii