Sexy nastolatka kusi panów z Bolesławca

Kobieta
fot. sxc.hu (duchesssa) Kilkuset mężczyzn z Bolesławca i okolic przyjęło zaproszenie na Naszej Klasie od siedemnastolatki o pseudonimie Doda. Dziewczyna zachęca ich do obejrzenia swoich zdjęć, które umieściła na stronie ze słowem sexy w nazwie.
istotne.pl 0 kobieta, klasa

Reklama

Marta Hiszpańska wysłała 12 grudnia setki zaproszeń do mężczyzn z Bolesławca i okolic, mających swoje konto na Naszej Klasie. W profilu podała, że jest z Bolesławca, ma siedemnaście lat i pseudonim Doda. Po tygodniu zdobyła 379 znajomych bolesławian. A ich liczba stale rośnie.

W galerii umieściła tylko jedno zdjęcie. Widać na nim klęczącą młodziutką blondynkę, w kusym topie i białych majteczkach. Usta ma namiętnie wydęte, minę kuszącą. Prowokująco patrzy w obiektyw. Nagie, zgrabne nogi i odkryta talia wyglądają niezwykle ponętnie.

Pod zdjęciem tej niezwykle atrakcyjnej dziewczyny została załączona informacja do znajomych panów. Autorka zachęca do pobrania programu, dzięki któremu można będzie oglądać jej zdjęcia, a także kontaktować się z nią osobiście.

„Cześć :)
Chętnie umówię się na niezobowiązujące spotkania, jestem otwarta na wszelkie nowe znajomości. Proszę nie pisać poprzez naszą klasę. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w folderze razem z moimi zdjęciami (zbiór blisko 200 fotek z ponad 20 sesji), do pobrania poprzez specjalnego klienta, stąd: [tu adres strony ze słowem sexy w tytule]

Dostęp do plików wymaga aktywacji programu. Po wysłaniu SMS'a w zakładkach pojawi się udostępniony przeze mnie katalog. Przepraszam za komplikacje, jednak na razie jest to jedyna bezpieczna metoda prezentacji moich zdjęć. Całuję.”

Gdyby ktoś nie był dostatecznie zachęcony jednoznacznie erotycznym zdjęciem, Marta Hiszpańska dodaje wiadomość, w której w zawoalowanej formie proponuje seks. Z koleżanką mają problem w dotarciu na zabawę sylwestrową i poszukują kogoś, kto by je podwiózł. Obiecują, że się odwdzięczą za tę drobną przysługę.

Aby biednym nieletnim pomóc w dotarciu na imprezę, trzeba jedynie wejść na stronę, którą podała Marta Hiszpańska, pobrać program i zapłacić za jego aktywację kilkadziesiąt złotych.

Nie wiadomo, czy któryś z prawie czterystu mężczyzn z Bolesławca i jego okolic wykupił sobie ten program i skontaktował się z Martą. Ale zaskakująca jest w panach chęć poznania blond siedemnastolatki i zapisania jej na liście swoich znajomych.

Kiedy przegląda się zdjęcia znajomych Marty, wyróżniają się te rodzinne. Tatusiowie trzymają w ramionach swoich ledwo narodzonych potomków, obejmują czule świeżo upieczone mamusie, pozują do zdjęć ślubnych z małżonką w białej sukni i welonie oraz przytulają dziewczyny na imprezach lub wakacjach. Jest nawet kandydat do sejmiku, który zapomniał zdjąć reklamę po ostatnich wyborach i też zaznajomił się na Naszej Klasie z seksowną blond nastolatką w kusym topie, majteczkach i z buziakiem złożonym w słodki ciup.

W sumie ciężko uwierzyć, że Marta Hiszpańska jest faktycznie koleżanką kilkuset bolesławian, ale wiadomo na pewno, że męska chęć posiadania atrakcyjnej nastolatki wśród znajomych jest ogromna. Oby nie kosztowna.

(informacja Grażyna Hanaf)

Reklama