Zmiany w BKS: nowy trener i reaktywacja Klubu Kibica

Zmiany w BKS: nowy trener i reaktywacja Klubu Kibica
fot. BKS Bobrzanie I zespół BKS Bobrzanie ma nowego trenera. Stanowisko szkoleniowca objął Leszek Dulat. Na najbliższym meczu swoją obecność zapowiedzieli kibice z Klubu Kibica.
istotne.pl klub, dulat, piłka nożna, bks bolesławiec

Zarząd BKS Bobrzanie powierzył funkcję trenera I zespołu Leszkowi Dulatowi. Umowa została podpisana w czwartek (1 października). 52-letni Leszek Dulat urodził się we Wrocławiu. Jest trenerem klasy I, licencja PZPN nr 232. Piłkarską przygodę rozpoczynał w zespole trampkarzy Pafawagu Wrocław, gdzie grał także jako senior (III liga). Był szkoleniowcem II-ligowej Ślęzy Wrocław i Lechii Dzierżoniów, III-ligowej Bielawianki Bielawa, Kuźni Jawor i Lechii Dzierżoniów, a także IV-ligowego AKS Strzegom. Od 2007 do 2009 roku prowadził zespół Karkonoszy Jelenia Góra. Od 16 sierpnia do 1 października 2009 roku BKS tymczasowo prowadził Marek Przykłota.

Leszek Dulat poprowadzi zespół BKS już w czasie najbliższego meczu z MKS Szczawno Zdrój – 3 października, godzina 15:00, stadion przy ul. Spółdzielczej.

Czy powróci Klub Kibica BKS?

Na oficjalnej stronie BKS Bobrzanie pojawiła się także informacja o próbie reaktywacji Klubu Kibica. Fani BKS zapraszają wszystkich chętnych do aktywnego dopingu na najbliższy mecz BKS. Zbiórkę kibiców zaplanowano w sobotę (3 października) o godzinie 14:30, na parkingu przed główną kasą stadionu.

fot. Marcin Zabawa

Czy na meczu z MKS Szczawno Zdrój będzie widać i słychać kibiców z Klubu Kibica BKS? Czy jest szansa na oglądanie, a zarazem podziwianie meczów i meczowych opraw w Bolesławcu?

(informacja BKS Bobrzanie/MZ)

Zobacz także

BKS Bobrzanie - oficjalna strona klubu