Oleńka – profesjonalny catering na każdą kieszeń!

Galeria weselno-bankietowa
fot. Oleńka Firma Oleńka oferuje usługi cateringowe, weselne, bankietowe i dekoracyjne na najwyższym poziomie. Oleńka to najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny.
istotne.pl 0 wesele, oleńka, catering

Reklama

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oleńka to firma z 20-letnią tradycją. Specjalizujemy się organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Zorganizujemy lub pomożemy w organizacji wesela, bankietu, przyjęcia biznesowego, chrztu, komunii, stypy czy prywatki – już od 10 osób. Zachęcamy do współpracy zarówno instytucje, jak i osoby prywatne.

Galeria – Centrum Weselno-Bankietowe oraz Sala Bankietowa

Oleńka dysponuje Salą Bankietową przy ul. Jana Pawła II 38 c oraz Galerią – Centrum Weselno-Bankietowym przy ul. II Armii Wojska Polskiego 6. Galeria i Sala Bankietowa mogą pomieścić do 200 osób. Zapewniamy organizację wesel i bankietów na najwyższym poziomie. Nasze usługi są kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko obsługą gastronomiczną i kelnerską, ale też profesjonalnym dekorowaniem sal weselnych oraz niepowtarzalną aranżacją stołów i architekturą tronu (dla Państwa Młodych). Do Państwa dyspozycji jest także nasza profesjonalna obsługa kelnerska. Oprócz przyjęć weselnych obsługujemy także konferencje, seminaria, szkolenia i wszelkiego rodzaju spotkania i zloty.

Catering wyjazdowy

Nasza oferta skierowana jest także do tych, którzy chcą zorganizować wesele czy przyjęcie we własnym lokalu. Posiadamy elementy dekoracyjne, które sprawią, że każde wnętrze zyska niepowtarzalny charakter. W naszej ofercie jest także obsługa imprez plenerowych, nawet do 1000 osób. Jakość naszych usług docenili i doceniają m.in. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej (obsługa gastronomiczna międzynarodowych ćwiczeń grup ratowniczych) oraz Komenda Główna Policji. Obsługujemy także spotkania i imprezy biznesowe – wizyty inwestorów, rozpoczynanie i kończenie inwestycji (strefy w Wykrotach i w Bolesławcu). Współpracujemy także z instytucjami i osobami prywatnymi z Bolesławca, Nowogrodźca, Lubania, Zgorzelca, Przemkowa, Warty Bolesławieckiej, Gromadki, Tomaszowa Bolesławieckiego, Raciborowic i Chojnowa.

Stołówki oraz obsługa gastronomiczna firm i instytucji

Prowadzimy także stołówki przy szkole podstawowej w Nowogrodźcu i przy Miejskim Zespole Szkół Nr 2 w Bolesławcu (ul. Jana Pawła II). Oleńka to także znany Bar Stempelek (ul. Kościuszki). Stempelek oferuje smaczne obiady – istnieje także możliwość wykupienia pojedynczego posiłku.

PHU Oleńka zaprasza:

  • Galeria Centrum Weselno-Bankietowe, ul. II Armii Wojska Polskiego 6
  • Sala Bankietowa, ul. Jana Pawła II 38c
  • Profesjonalne dekorowanie sal i kościołów
  • Catering wyjazdowy
  • Stołówki w Bolesławcu i Nowogrodźcu
  • Organizacja imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. PHU Oleńka, ul. Jana Pawła II 38 c, Bolesławiec, tel. 075 644 44 23, 0 602 782 133, 0 602 695 622.

(informacja zlecona)

Reklama