Orliki BKS trzecie w mistrzostwach okręgu

orlik-pilkarz-bks
istotne.pl 0 zawody, orlik, bks bolesławiec

W sobotę, 25 lutego, w hali Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii Orlików. W zawodach rywalizowało 9 ekip: Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra, Granica Bogatynia, UKS MOSiR Skorpiony Lubań, Piast Wykroty, Nysa Zgorzelec, Lotnik Jeżów Sudecki, Olimpia Kamienna Góra, GKS Warta Bolesławiecka oraz gospodarz BKS Bobrzanie Bolesławiec. Mecze rozgrywano w dwóch grupach w systemie "każdy z każdym" 1 x 10 min.

W fazie grupowej BKS pewnie pokonał Nysę Zgorzelec 3:0. W półfinale nasz zespół uległ Granicy Bogatynia 0:1. W spotkaniu o trzecie miejsce młodzi bolesławianie pokonali Skorpiony Lubań 1:0. Trenerem Orlików BKS jest Mirosław Szapiel.

Orliki BKS Bobrzanie zajęły trzecie miejsceOrliki BKS Bobrzanie zajęły trzecie miejscefot. Marcin Zabawa