Krzysztof Jasiński ponownie na Mistrzostwach Europy

Krzysztof Jasiński ponownie na Mistrzostwach Europy
fot. Marcin Zabawa Bolesławianin, Mistrz Polski w Teakwondo WTF, będzie rywalizował z najlepszymi zawodnikami z Europy w kategorii do 54 kg. Wyjazd Krzysztofa Jasińskiego na Ukrainę jest współfinansowany z środków budżetu miasta Bolesławiec.
istotne.pl taekwondo, ukraina, krzysztof jasiński

Zawodnik UKS Ilyo, Krzysztof Jasiński, wystąpi na Mistrzostwach Europy w Taekwondo Olimpijskim, które już jutro (9 września) rozpoczną się na Ukrainie. Bolesławian zmierzy się z najlepszymi zawodnikami Europy, w kategorii wagowej do 54 kg.

Nasz zawodnik ma za sobą ciężki okres przygotowawczy. Przez wakacje Krzysztof przygotowywał się do mistrzostw. Dwa tygodnie uczestniczył mi.in. w zgrupowaniu Kadry Młodzieżowej Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, które odbyło się w Korei.

Krzysztof Jasiński już drugi raz bierze udział w Mistrzostwach Europy. Dwa lata temu reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów w Telleborg – Szwecja. Tym razem zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Ilyo będzie walczył w przedziale wiekowym 18-21 lat. Wyjazd Krzysztofa na Mistrzostwa Europy jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Bolesławiec.

UKS Ilyo Bolesławiec zachęca do trenowania Taekwondo Olimpijskiego. Szczegóły na stronie internetowej klubu: www.tkd-ilyo.com

(informacja UKS Ilyo/ii)

Zobacz także

Oficjalna strona Ukraińskiego Związku Taekwondo WTF