Ryszard Adam Gruchawka spotkał się z bolesławianami

Dyskusja dla wiadomości: Ryszard Adam Gruchawka spotkał się z bolesławianami.


 • Bernard (ArCZGn), 2007-11-21 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję za przyznanie mi nagrody. Przekazuję ją w całości na dodatki motywacyjne dla polonistów, którzy brali udział w niełatwym dziele wyedukowania ann13. Kwotę tą mogą potraktować również jako tak zwane "szkodliwe". P.S. Ciotce Rozalii życzę mniej problemów z identyfikacją płci, bo nie skumała tekstu z wujkiem.

 • jj, 2007-11-21 10:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  mam odczucie, że urządzono sobie tu zabawę kosztem jednego człowieka...

 • ciotka Rozalia (ANIss0), 2007-11-21 11:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O j Panie Bernanrdzie kumam i bardzo dziękuję za ten tekst, który podkreśla że nie ważne kto z kim wymienia poglądy tylko jaki z tego jest skutek, a płeć akurat ma w tym najmniejsze znaczenie. Tak jak w przypowieści o siedmiu braciach co jedną żonę mieli. Amen zresztą dla Pana Józefa.Pozdrawiam ciepło z moherkiem w myślach.

 • Wojciech (AsdUR5), 2007-11-21 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rysiu tak trzymaj . Dla mnie suuuper bo piszesz to co masz na sercu i nie patrzysz żeby dopasować się do ludzi .A tym którym się nie podoba no cóż zawsze są ludzie którym coś nie pasuje ,może napisz coś o nich niech mają coś od życia biedaczyska ..

 • ann13 (ANu55k), 2007-11-21 18:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  najbardziej mnie boli salome, że pisze gdańsk, białystok i wrocław, bo bolesławianie maja w dupie swoje miasto, co gołym okiem widac również na org. "wytrysk grafomanii zakończony duża ilością pustych wersów zwieńczonych jakimś słowem, które ma być zaskakujące."awersacja to nie jakieś słowo, to własnie za nie można dostać 2 stówki, a w konkursach letnich około 1300 złotych, zajmując pierwsze miejsce, a są trzy 'płacone' aron, najwidzoczniej tam gdzie ty przebywasz, zawsze trzeba w butach włazic, nie ucz mnie co mam robić i jak, bo nie jestem twoją owieczką, gdybyś był zdolny przeczytać, co napisałam, to byś wiedział, że twoj ukochany bernardynek literat, nie jest w stanie napisac erekcjato, potrafi jedynie szczekać, tak samo jak ty. za darmo możesz kierowcy autobusu umyć szyby na przystanku, zapomnij te 2 stówy, bo nie jestes w temacie

 • J.W 23 (ANGgbQ), 2007-11-22 14:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "O"j,"A"le lubisz prowokować cioteczko. Nie było mnie.A tu toczy się dalej. Twoja wypowiedż, pod którą podpisał się również wujek Rozalia stanowiła doskonałe zakończenie dyskusji, która zeszła na boczne tory. Stąd moje Amen. Podpinanie się pod KOGOŚ aby promować siebie budzi we mnie niesmak. Doceniam cioteczko Twoje intelektualne wyzwania, ale zauważyłaś, że wysublimowana twórczość Rysia została zapomniana w ogólnym bełkocie. Do "jj". Zabawa mogła być przednia[ bo twórczość Rysia humorem tryska], gdyby-gdyby toczyła się na odpowiednim poziomie szarych komórek.Trzymajcie się ciepło zwierzaczki z bajania Rysiowego.Na dworku chłodek.

 • martyn 69 (A7XF7g), 2007-11-22 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  brawo Salome. Poziom wypowiedzi ann13 kojarzy się jakby z wynurzeniami bardzo niedorosłej emocjonalnie nastolatki.

 • Salome (AN0mH5), 2007-11-23 00:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aronie, przebywaj tam, gdzie jesteś, czyli jak najdalej od ann13, bo tylko ktoś kto nie ma awersji do grafomanii jest w stanie zrozumieć, co miał autor na myśli w awersacjach erekcjato.Poniżej próbka, autora nie ujawnię z litości:Erekcjato dla F" mów mi erekcjatoto wiersz dla ciebieo wilkach bez nadzieirozsądnym marcinkuudanych przykładachmów mi moralistapięć minut po 1001 nocybajka się skończyłajesień przekwitłazdechł piesnie ma powrotumów mitato"