Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony

Dyskusja dla wiadomości: Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony.


 • spokojny (eOFt96), 2007-06-18 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  co poza tym że jest oszustem zrobił takiego że zagrożony jest byt szpitala? na innych portalach piszą że nic czy to prawda?

 • Maria (AN0rRp), 2007-06-18 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Fusch, proszę zachować sie godnie i kulturalnie o dejść z godnością. W/g wszelkich norm zarządzania, jeśli chce sią wprowadzać innowacje w pewnych poziomach zarządzania to należałoby to przeprowadzić zgodnie z zasadami i etyką. W wyniku Pani działania Szpital stał się sławny i jest negatywnie postrzegany przez fachowców i pacjentów.Byłoby własciwym sprawdzić Pani kompetencje pod wzglądem formalnym jak i praktycznym.Pani wyniki zarządzania poprzez ostatni okres świadczą o niedoskonałości pomysłów jakie wprowadza nieudolny Dyrektor, a może praktyki ostatniego lekarza są tylko powieleniem wcześniejszych metod zarządzania jakie Pani stosuje. Prosze się zastanowić nad zmianą stanowiska, w tej sytuacji każda Pani decyzja dobra, czy zła będzie postrzegana negatywnie. Jak mozna przyjąć do pracy , na tak ważne, ospowiedzialne stanowisko , osobą na podstawie kserokopii dokumentów? W swojej wypowiedzi mówi Pani o kompletowaniu ''oryginałów dokumantów''. Osobiście zaleciłabym szczegółową kontrolę dokumantów u wszystkich pracowników przez Panią przyjętych do pracy.Może sie okazać, że np. dyplpmpwana pielęgniarka to'' starsza instruktorka aerobiku''. Już Pani dużo narobiła, czas sie wyciszyć i nie ośmieszać dalej siebie i Szpotala.Mam tylko wielką nadzieję że ma Pani odpowiednie wykształcenie do pracy na tym stanowisku.

 • Weyzk, 2007-06-21 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego sie tak bulwersujemy, proceder przyjmowanie ludzi bez kwalifikacji jast nam znany nie tylko z tego przypadku.Ok, to może inna działka.Dlaczego jednak nie bulwresują opini publicznejej przypadki zatrudniania w urzędach ludzi, którzy nie posiadają (w dzisiejszych czasach!!!!)wykształcenia wyższego, podczas gdy lista osób z właściwymikwalifikacjami w Urzędach Pracy jest długa.....

 • gosc (AsdUR5), 2007-06-21 22:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  starosta do dymisji !!!

 • andrus (eOFtnT), 2007-06-21 23:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A skąd ta histeria?Wymieniony lekarz pracował niecały rok w zgorzeleckim szpitalu -jako specjalista na oddziale ratunkowym.Brał kasę większą niż w bolcu/suma/ i na zgorzeleckich forach o tym cichutko-że bez masła ich .......U nas wpadł i zbiorowy lincz ,ktoś załatwia jak zwykle na forum swoje interesy.I media o tym fakcie ,też jakoś przemilczają.To do przemyśleń .....

 • dottore, 2007-06-21 23:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  gratulacje dla Bolesławca, załadował wzs Demar w C..la,toż to cwaniaczek, psychol,całe życie uwikłany w jakieś szemrane interesy,pracował na laryngologii w szpitalu górniczym w Bytomiu kilkanaście lat i nawet jedynki nie zrobił, tolerowany był dzięki teściowi- dyrektorowi ZOZ-u w Świętochłowicach, a czego się nie imał? komis samochodowy- jak myślicie jakie lody tam kręcił? - Chorzów, prosektorium i dom pogrzebowy w Świętochłowicach!!!!!!!!!! było to chyba w czasie afery "łowców skór" ,miał jakieś nieprzyjemne rozmowy w Śląskiej Izbie Lekarskiej,i powno inne numery.Do dzisiaj krąży anegdota o jego pracy w Świętochłowickim pogotowiu - jak zwykle nawalony pojechał na wezwanie do pacjentki- która skarżyła się na nudności, na co Demar zżygał się jej na dywan, i stwierdził że jemu też jest niedobrze, po czym wyszedł do sanitarki. Kobieta następnego dnia poszła na skargę do ZOZ-u, ale pan dyrektor- osobisty teść Demara ukręcił sprawie łebJego niechęć do kierowców pogotowia - co tu poruszacie to chyba od czasu gdy dostał w ryja od Kwiatka- kierowcy- że koledzy na laryngologii w Bytomiu składali mu połamany nos.itd,itp

 • maciek (ANIO26), 2007-06-24 19:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  znalem go facet byl ok .i pracy sie nie bal .trzym Demar.!

 • qaz (A54mm9), 2007-06-24 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam,że Pani Dyrektor powinna podac się do dymisji.Popełniła oooogrooomny błąd i powinna za niego zapłacic.Honorowo-powinna odejśc i wprowadzic NOWĄ JAKOŚĆ RZĄDZENIA.Trzymam kciuki.

 • obserwator (ANuC95), 2007-06-26 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Dyrektor nawet i nie w głowie podać się do dymisji, wręcz przeciwnie zamierza zrealizować do końca cały plan restrukturyzacji tego oszusta i złodzieja.Pani Dyrektor udaje, że nic się nie stało i bardzo się myli..., chce poprostu godnie wyjść z tej głupiej sytuacji, do której sama doprowadziła ufając temu samozwańcowi.Myślę, że sprawiedliwość zwycięży!!!

 • zgred (AN0yng), 2007-06-26 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  pani Dyrektor i honor to brzmi śmiesznie na 100% będzie pazurami bronić stołka

 • loluś (ANGgc3), 2007-06-26 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cytuję "ale pie........ ana, aż sie odechciewa!!!!!!!!!18 czerwca, 11:02popisek, Bolesławiec"Popisku, tracisz fason

 • Jarek (ANu2bQ), 2007-06-27 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam. Jestem byłym kolegą lekarzem waszego dyrektora Piotra D. Pracował on u nas około 1,5 roku temu. Jakiż to był cudak i hochsztapler. Naprzewracał w głowie pieleęgniarkom z DPD (jeździł w pogotowiu), niektóre go wręcz uwielbiały. Śmiał się z nas, że u nas to głęboki PRL, pił wódkę na dyżurach (nie na każdym), parę razy zapił się w trupa. Twierdził, że jest specjalistą laryngologii i pobierał odpowiednio wyższe wynagrodzenie. Nasze kadry i dyrekcja też były slepe. Wszystkim wokoło opowiadał, jak to wyleczyłby szpital i ZOZ ze wszystkich bolączek, byle tylko został dyrektorem ds. lecznictwa (tak w ogóle gratukuję waszemu starostwu!!!). Ogólnie miało być szczęśliwie, kraina mlekiem i miodem płynąca. "Niestety", nasze władze zachowały odrobinę logiki (raczej chodizło o to, że stary układ trzymał się zbyt dobrze, by dopuszczać do niego kogokolwiek z zewnątrz) i pan Demarczyk pożegnał się z nami w oryginalny dla siebie sposób - zwiał z ostrego dyżuru pogotowiarskiego, około południa w niedzielę... Nie sprawię niespodzianki, gdy powiem, jak rzewnie płakały po nim owe pielęgniarki. Pozdrawiam.

 • Jarek (ANu2bQ), 2007-06-27 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aha, zapomniałem dodać, że u nas, to znaczny w Nowym Mieście nad Pilicą, czyli nowym Pollywood.

 • popisek, 2007-06-27 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cytuję "ale pie........ ana, aż sie odechciewa!!!!!!!!!18 czerwca, 11:02popisek, Bolesławiec"Popisku, tracisz fasonwczoraj, 18:56~loluś, 83.8.63.134loluś co ty wiesz o fasonie? a tobie miło czyta się niektóre posty??mi sie juz niedobrze robi od niektórych, ani nie są rzeczowe ani konkretne.

 • popisek, 2007-06-27 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  loluś i skąd wiesz że kiedy kolwiek go mialem?