Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony

Dyskusja dla wiadomości: Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony.


 • popisek, 2007-06-15 22:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  dajmy spokój Demarczykowi chodź na week ........ w poenidziałek zapewne beda nowe wiesci.moze obudzim sie w poniedzialek i okaze sie tylko ze to byl zly sen

 • ania (eOFt9B), 2007-06-15 23:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nawet jeśli nie,to nie inne miasta , nie Zgorzelec lecz Bolesławiec ma prawo "z tarczą" a nie na tarczy z tego wyjść!

 • spokojny (ANI7T4), 2007-06-16 00:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  dottore napisał 6,0PLN na jedną osobę zapisaną do POZ-2,500 osób daje 15000PLN miesięcznie izba przyjęć dostaje 1000PLN na dzień co daje 30000 miesięcznie.Różnica polega na tym że nie każdy z zapisanych w POZ ludzi przychodzi i generuje koszt.W izbie każdy chory który się zgłosi jest zaopatrzony co daje koszty-dla przykładu wykonanie tomoigrafii głowy+leki+badania krwi+transport do Wrocławia i jest ok 1000PLN czyli cały budżet na dany dzień - na pozostałych chorych teoretycznie nie ma już złotówki...... takich chorych może być dwóch lub trzech, z drugiej strony są POZ-y które mają więcej niż 2500 osób zapisanych.Wnioskipozostawiam do oceny

 • spokojny (ANI7T4), 2007-06-16 00:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli P.D. był poszukiwany co podano dzisiaj w tv to co robiły tzw.organy ścigania ? przecież on się nie UKRYWAŁ!!!! pracował w jednym a potem w drugim szpitalu wystawiał recepty mało tego rozliczał się z Urzędem Skarbowym,pisał druki l-4 itd...czy w taj najlepszej pokomunistycznej prokuraturze liczyli że przyjedzie i powie to ja.Skorek napisał że to służby w szpitalu nie sprawdziły-gratuluje jeżeli zaczniemy w taki sposób podchodzić do każdego zatrudnianego pracownika to trzeba będzie nowe ministerstwo otworzyć.mam świadectwo kwalifikacji ze Szczecina oryginał zrobiony na super laserowej drukarce kolorowej u kuzyna Janka skorek pewnie odrazu pozna że to podróba albo zleci sprawdzenie tego w Szczecinie-paranoja.Na allegro mozna kupic dowolną ilość "oryginalnych " książeczek serwisowych jakich chcesz firm samochodowych-goście oferują nawet stosowne wypełnienie ich tak aby było O.K. Skorek nie widział pewnie jak wygląda dokument specjalizacyjny bo gdyby widział to by wiedział że podrobienie go zajmuje kilka minut i jest lepszy niż oryginał-to nie banknot $ nie ma paska i tym podobnych spraw.Zgłś sie do szpitala może dostaniesz etet bo trzeba weryfikować kupę ludzi z uprawnieniami różnego rodzaju,sprawdzać dyplomy,świadectwa ze szkół itp.Co do rejestru to prawda że nie było tam specjalizacji P.D. ale Izba Lekarska wiedziała że to oszust podszywający się pod specjalistę i tej informacji też tam nie było mało tego czy to nie jest powód do rozesłania stosownej informacji do wszystkich oddziałów Iby Lekarskiej i ZOZ-ów!!!!! Ten przypadek Dyzmy pokazał nie słabość służb na poziomie szpitala powiatowego ale słabośc bardzo wielu słuzb państwowych.A zreszta ile jest szpitali w Bolcu 10,15 jak we Wrocławiu nie jest jeden jeżeli teraz będziemy dołować i udowadniać że należy wymieniac dyrektorkę, sprawdzać i kontrolować pracowników rozkręcać afery to P.D będzie się śmiał przed telewizorem w celi a my będziemy się leczyć w Jeleniej Górze albo w Zgorzelcu.Dobranoc.

 • skorek (CATtI4), 2007-06-16 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to odpowiem panu Spokojnemu.Moja wypowiedź brzmiała:"Broniła hochsztaplera jak lwica młodych. Nie docierało do niej, że już w poprzednim miejscu pracy ten pan miał wątpliwą reputację. Poza tym dokumenty są wtedy wiarygodne, gdy są potwierdzone, a osoby odpowiedzialne za to - tego akurat nie zrobiły."Cóż, świetnie manipuluje się wyrwanym fragmentem informacji. To nazywa się socjotechnika. W całym swoim elaboracie pan Spokojny nawet nie zauważył, że napisany przeze mnie tekst ma jakiś kontekst.Zacytuję jeszcze na zakończenie modyfikację prawa Murphiego:"Choćbyś nie wiem jak dokładnie napisał instrukcję obsługi, to i tak zawsze znajdzie się przynajmniej jeden idiota, który zrozumie ją opacznie".

 • spokojny (ANI7T4), 2007-06-16 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co oznacza potwierdzone? Jak potwirdzisz dyplom który ma znamiona oryginalności? Co do "tablicy" to należy Cię wywołać ale do takiej która nazywa się DOBRE WYCHOWANIE-ja od idiotów nikogo nie wyzywam. Pozdrawiam

 • ania (eOFsBK), 2007-06-16 14:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "skorek"idż na spacer,nie potrafisz dyskutować/sprzedajesz swoje emocje-nie zawsze w sposób cywilizowany/.I weż z sobą parasolkę bo może padać.

 • skorek (A4kNTb), 2007-06-16 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytat:"Co do "tablicy" to należy Cię wywołać ale do takiej która nazywa się DOBRE WYCHOWANIE"Cóż, przepraszam Cię Spokojny jeśli poczułeś się dotknięty - nie chciałem Cię obrażać. Niestety, wynika z tego wszystkiego, że ja mówię o grzybach, aTy o rybach:- chcę powiedzieć: pani dyrektor z wielu źródeł była ostrzegana, że coś jest nie tak z panem Piotrem D. i nic z tym nie zrobiła. W tym przypadku nie chodziło o jakość fałszywki, ale o SAM FAKT WYSTĄPIENIA WĄTPLIWOŚCI!!!.Niestety, nie potrafię już jaśniej - i mimo wszystko dziękuję Ci za pewną lekcję...(tak naprawdę, bez złośliwości).Co do Ciebie zaś Aniu - nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia (konkretnie chodzi mi o dyskusję, a nie o meritum sprawy), aby nie narażać się na śmieszność. Idź na spacer.

 • spokojny (ANI7T4), 2007-06-16 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem co masz na myśli ale dyrektor nie może opierać się na informacjach z internetu czy słownych określeniach w anonimowych portalach.To nie internauci czy dziennikarze doszli do prawdy i potrafili zdobyć dowody tego oszustwa. Zrobiła to Pani F.Nie znam dokładnie sprawy ale wiem że to trwa jak chce się mieć dowody na piśmie z instytucji typu Izba Lekarska czy innch takich organizacji. Do czasu gdy nie ma dowodów pewnych to informacja jest tylko pomówieniem i nie mówię że w tym przypadku ale można kogoś badzo dotknąć jeżeli się nie sprawdzi dokładnie takich informacji.

 • skorek (A7bwgb), 2007-06-16 16:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytat:"można kogoś badzo dotknąć jeżeli się nie sprawdzi dokładnie takich informacji"Ok, masz rację. Kończę temat - nie będę się wypowiadał więcej w tej kwestii.

 • Agnieszka (AN0I58), 2007-06-16 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zadziwiające jest to, że mnie szarego żuczka jak przyjmowali do nowej pracy to oprócz świadectw pracy z poprzednich zakładów zrobili wywiad środowiskowy. Zadzwonili do dwóch poprzednich zakładów i wypytali co za kwiatek ze mnie. Dokumenty potwierdzające wykształcenie medyczne też łatwo sprawdzić. Izba lekarska dokładnie poświadczy kto i jakie ma wykształcenie. A tu tego Pana doktora nikt nie sprawdził, ba nawet nie zastanowił się dlaczego wywalili go z Czarnkowa i ze Zgorzelca. Zapewne polegali na wyjaśnieniach samego pana Doktora. A ten musiałby być głupcem, gdyby wyjaśnił jak naprawdę było w poprzednich miejscach pracy.

 • Tomek (A7b0o1), 2007-06-16 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Agnieszka masz w 100% racje i taka jest prawda.Mi też to się nie podoba i śmierdzi na odległość.

 • Shyla (AlL1f2), 2007-06-16 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam wszystkich forumowiczow.Od ponad 15 lat nie mieszkam juz w Boleslawcu, ale tu sie urodzilam i jakos czuje sentyment do tego miasteczka (a propos - piwiarnia pod slonikami jeszcze dziala?).Sledzac ten topic zaczelam sie zastanawiac, czy w moim rodzinnym kraju ludzie choruja na slepote, czy na total glupote, bo pozwolilam sobie na male sledztwo i pod adresem:http://www.wroclaw.naszemiasto.wp.pl/wydarzenia/729730.htmlznalazlam taka oto wypowiedz:– Kompetencje pana Demarczyka zostały dokładnie sprawdzone i nie ma powodów do obaw – mówi Fuchs. – Jest osobą kompetentną i ma realistyczną wizję restrukturyzacji szpitala.Konfrontacja z wypowiedzia na tej stronie wypada dziwnie. Wyglada na to, ze skorek ma racje, a zostal zakrzyczany.Kto tu do jasnej cholery ma racje?!

 • krytyk (eQ5Pqc), 2007-06-16 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opinie z poprzedniego miejsca pracy w szpitalnictwie są niewiele warte. Z reguły z-ca od spraw lecznictwa pisze dla kolegi, który coś przeskrobał , opinię ogólnie pozytywną, żeby nie obrazić kolegi. Inna sprawa to używanie nieistniejących tytułów i specjalizacji (jak chirurg głowy i szyi)- to jest objaw chorobliwych ambicji czy choroby psychicznej

 • drwal (eOFthq), 2007-06-16 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A do kogo te pretensje piszecie-do poprzednich dyrektorów różnych miast-którzy tematu nie widzieli?Bo jak na stan dzisiejszy to jeśli to wszystko prawda to w tym mieście ta sprawa wyszła a nie w ZGORZELCU i poprzednich.No chyba ,,,,,,że macie prywatę do wypełnienia