Około 800 osób było na spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawny

Dyskusja dla wiadomości: Około 800 osób było na spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych.


  • aneta (AN4kl5), 2007-02-01 00:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    super jest to spotakanie.ja sama kiedys bylam tam wolontariuszka a co roku jest tam ktos z moich bliskich

  • Tatjana (AsdUR5), 2007-02-01 07:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram tego typu spotkania powinno ich być więcej ile jest imprez dla osób niepełnosprawnych..nie tylko z okazji Świąt ale ot tak bez powodu

  • mir.ko, 2007-02-01 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    w zeszłym roku stałem na szatni :)

  • ja~ (ePEAB9), 2007-02-01 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Daczego nie jest nic napisane o tym, że w organizacji wzięły również szkoły ??

  • ktos (A7b0Eq), 2007-02-01 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W zeszłym roku wiekszosc organizatorow bylo z Zespołu Szkół Budowlanych, w tym zapewne tak samo,bynajmniej jesli chodzi o wolontariuszy.Pozdrawiam

  • ja~ (ePEAB9), 2007-02-01 19:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli chodzi organizowanie i przygotowania duzy udział miała młodzież z różnych szkół ponadgimnazjalnych szczególnie z liceum

  • Luba (ANu9mb), 2007-02-02 08:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chylę czoła przed wszystkimi, którzy przyczynili się do tego, że to spotkanie miało taką oprawę. Widać było ogrom pracy włożonej w to spotkanie. Duze zaangażowanie młodzieży szkolnej. Bardzo podobala mi sprawna organizacja przebiegu spotkania. Ale czy przeoczyłam czy w tym roku PCK nie brało udziału w przygotowaniach? Pozdrawiam i dziękuję Organizatorom.

  • Łuki (An2FYC), 2007-02-02 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Więcej takich imprez to są też ludzie !!!!!!!!!!!! =O

  • alka (eOFt9S), 2007-02-03 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ...byłam tam z bliską mi osobą,..dziekuję..wszytko miło zorganizowane,...pomyślano o wszytkim...bez problemu niepełnosprawną osobe dowiozłam na miejsce spotkania-dobrze ze szkoła pomyslała o odśnieżeniu tego parkingu -atmosfera cudowna ludzie czuli sie tam dobrze od poczatku do końca...(refleksja ) dobrze że są jeszcze ludzie którym los innych ludzi nie jest obcy

Reklama