Dokonał co najmniej 16 włamań do altanek

Dyskusja dla wiadomości: Dokonał co najmniej 16 włamań do altanek.


 • sznur (AN0JY4), 2013-04-09 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale Debil.

 • bitek, 2013-04-09 14:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kara pozbawienie wolności... A co z obcięciem dłoni ?! Jednak dawniej prawo działało lepiej...

 • Notorycznie truty przez działkow (AE7Fhy), 2013-04-09 15:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Działkowicze robią większe szkody dla mieszkańców Bolesławca. Tracimy zdrowie wdychając smrodliwy trujący dym z działek jak notorycznie palą gałęzie, zgrabianą trawę, deski, odpady zielone i plastyki. Gdzie jest wtedy policja? Jak przez działkowiczów chorujemy na raka, astmę, alergie i inne choroby. Działki powinny być zlikwidowane w mieście, bo to piękne tereny pod budowę, a działkowicze to truciciele środowiska i ludzi.

 • Lucyfer (qfqZk), 2013-04-09 15:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Notorycznie truty przez działkowiczów napisał(a): Działkowicze robią większe szkody dla mieszkańców Bolesławca. Tracimy zdrowie wdychając smrodliwy trujący dym z działek jak notorycznie palą gałęzie, zgrabianą trawę, deski, odpady zielone i plastyki. Gdzie jest wtedy policja? Jak przez działkowiczów chorujemy na raka, astmę, alergie i inne choroby. Działki powinny być zlikwidowane w mieście, bo to piękne tereny pod budowę, a działkowicze to truciciele środowiska i ludzi. Debil.
 • -ANIELICA- (An2Fd0), 2013-04-09 16:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Lucyfera: Luciu, zgadzam się z tobą choćżem anielica :D.
  2013-04-09, 16:11Sorry -z tobą :].
  2013-04-09, 16:13Tobą, co mi ciągle mała litera wchodzi, do jasnej... aureoli!

 • Prawda, że dym szkodzi (AE7Fhy), 2013-04-09 16:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pokolenie jak wymrze, to może wnuki zaczną dbać o środowisko, bo zdrowe środowisko to nasze zdrowie. Tacy jak Lucyfer i jego Anielica, chcą szybko do grobu. Proszę bardzo, im mniej takiego myślenia tym dla potomstwa zdrowiej. Od jutra wdychajcie tylko dym - na śmierć.

 • Anonim (An2Fd0), 2013-04-09 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie przesadzajcie juz z tym dymem, na działkach jak sie juz coś spala to nie zaden syf plastikowy, tylko raczej liście, gałęzie, konary drzew a to nie jest chyba takie śmiercionośne jak spalimy i inne draństwo, które wdychasz na co dzień, Ty -"prawda, ze dym szkodzi" nie masz pojęcia ile trucizny wdychasz i spozywasz kazdego dnia, znam takich jak ty co to nie boją się wypalić 40 papierosów extra mocnych dziennie, i do tego trawkę, napić się alkoholu, kawska, najeść pseudo jedzenia z plastiku, żelu i barwników i innego swiństwa, ale za to trzepia gaciami ze strachu przed dymkiem z zeschłych lisci z ogródka. Śmiech na sali. :D Ohydnego, rakotwórczego dymu z grilla się nie boisz i objadasz kiełbachami nasiąkniętymi cuchnacym oparem z jeszcze bardziej cuchnącej rozpałki, ale juz przy ognisku w ogródku posiedzieć to strach, daj se na wstrzymanie bo to co wypisujesz to nie trzyma się logiki. Wolę wdychać pachnacy dymek z drzew owocowych z mojego ogrodu niż tą zaraze jaką Ty wdychasz. A kiełbasę uwedzoną w aromatycznym dymie żresz? Smakuje? To niech śmierc bedzie z tobą.

  [spaliny-spaliny samochodowe i wszelkie inne takie jak np grzewcze].

 • Dioksyny groźniejsze niż spaliny (AE7Fhy), 2013-04-09 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niektórzy muszą zgłębić wiedzę, bo ulatniające się dioksyny z palenisk na wolnym powietrzu, zdaniem profesorów - toksykologów z Instytutów z Gdańska i Krakowa stanowią większe zagrożenie od spalin samochodowych. Dlatego nowa ustawa o odpadach zabrania w ogóle jakiegokolwiek palenia na działkach czy przy domach. Teraz pilnować musi tego prawo.

 • Anonim (An2Fd0), 2013-04-09 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zabrania się palenia jakichkolwiek odpadów bo ludzie, nie wszyscy w każdym razie, nie stosuja się do zakazówi jak im pozwolic to będą spalac co podleci, co nie oznacza w zadnym wypadku, że dym z drzew szkodzi, owszem szkodzi ale z różnych innych śmieci ale nigdy z drewna, w takim razie wędzona kiełbaska i boczek nie miały by takicxh cen i nie byłyby poszukiwanymi wyrobami. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury wypisujecie kochani ludeczkowie.

 • Anonim (AE7Fhy), 2013-04-09 18:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Smacznego i smrodliwego dioksynowego powietrza życzymy, co są tego pragnący. Jak widać każdemu wedle potrzeb. Czytać i zgłębiać wiedzę i nie narzekać, że masz raka jak dym przyjmujesz także i przede wszystkim z drewna.

 • Anonim (AE7Z9s), 2013-04-09 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Smacznego plastiku od Tricatela :D.

 • olka (AN0C8H), 2013-04-09 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Notorycznie truty przez działkowiczów napisał(a): Działkowicze robią większe szkody dla mieszkańców Bolesławca. Tracimy zdrowie wdychając smrodliwy trujący dym z działek jak notorycznie palą gałęzie, zgrabianą trawę, deski, odpady zielone i plastyki. Gdzie jest wtedy policja? Jak przez działkowiczów chorujemy na raka, astmę, alergie i inne choroby. Działki powinny być zlikwidowane w mieście, bo to piękne tereny pod budowę, a działkowicze to truciciele środowiska i ludzi.

  "Zlikwidować " to należałoby takich upierdliwców jak ty, którym wszystko przeszkadza. Wyluzuj bo faktycznie nabawisz się raka z własnej złości.

 • Anonim (AE7e1c), 2013-04-10 19:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Olka-jestem za, popieram Twoja wypowiedż, a upierdliwcy nie potrują się dymem z gałęzi bo on nie truje, tylko własnym jadem.

 • anonim (ej7tYO), 2013-04-10 19:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  bitek napisał(a): Kara pozbawienie wolności... A co z obcięciem dłoni? Jednak dawniej prawo działało lepiej...

  Bitek wiekszosc polski wtedy chodzila by bez dloni, w tym politycy.

 • Remus (AtPxko), 2013-04-10 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Notorycznie truty przez działkowiczów napisał(a): Działkowicze robią większe szkody dla mieszkańców Bolesławca. Tracimy zdrowie wdychając smrodliwy trujący dym z działek jak notorycznie palą gałęzie, zgrabianą trawę, deski, odpady zielone i plastyki. Gdzie jest wtedy policja? Jak przez działkowiczów chorujemy na raka, astmę, alergie i inne choroby. Działki powinny być zlikwidowane w mieście, bo to piękne tereny pod budowę, a działkowicze to truciciele środowiska i ludzi.

  To według ciebie jeszcze trzeba zamknąć wszystkich kierowców bo też trują środowisko, a co do działek to są płuca miast.