Estymacja Emema z byle.info

 • Barnaba (AsFkI6), 2011-05-25 23:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapytałem dziś kilku krotnie Emema z byle. Info o jego oglądalnośc i słowo estmacja którego używa (na)miętne. Pokasował moje posty napisał że to offtop po czym to też skasował. Na dowód zrzut z ekranu z moimi postami i kogoś jeszcze Wszystko usunięte!

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • antybarnaba (ANuGRD), 2011-05-26 17:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehehe, ale czytelnik się trafił istotnym! :D Po pisowni nie dziwię się, że słowo o jakie pytałeś jest dla ciebie niezrozumiałe. Łap się chłopie za słownik wyrazów obcych, a zaraz potem OBOWIĄZKOWO za ortograficzny!

 • CC (AE7ixE), 2011-05-26 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ten senticiul wszysko kasuje. Ja juz tam wogóle nie piszę bo jak nie napiszesz tego co on chciałby zobaczyc to zaraz usunie. Nie ma chłop nic do roboty to siedzi i kasuje. Nawet swojej gęby wstydzi się pokazać w pełnej krasie tylko maskuje sie pod bejsbolówką. Kiedys tutaj przesadzali z moderacją, ale tam teraz to już przesada.

 • Słowa obłuda i hipokryzja mi się nasuwają, gdy myślę o bolcu. Wiecie, że w ich gazecie publikowane są teksty SPONSOROWANE starostwa? Ileż to było jadu i bicia piany, gdy w Istotnych starostwo kupowało stronę. Teraz, gdy u bolców, to cisza. Wszystko w porządku :)2011-05-26, 18:10A propos obłudy: www.bolec.info.pl - pamiętajcie o końcówce pl na końcu.Gdy nie wydawali gazety, to gazety były "be", do niczego. Teraz już są "cacy" gazetki, bo zaczęli wydawać własną :)

 • Red (AE7oC9), 2011-05-26 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolce próbują do was doskoczyć ale to amatorzy i koślawo im wychodzi. Są jak przysłowiowa żaba. Usłyszeli że konie kują i sami nogi podstawiają.

 • wujaszek (e4Asfa), 2011-05-26 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalka ze ciule z byle. Info cenzuruja to co im nie odpowiada

 • dex (A7ZQEJ), 2011-05-26 18:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Psy szczekają, a boleckarawana jedzie dalej :) :) Zal dupkę ściska? To weźcie się za rzetelną pracę, a nie oczerniacie inne gazety czy telewizje.

 • Reklama

 • klu (ALl81S), 2011-05-26 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trochę amatorskie i nieetyczne posunięcie z tą stroną Krzysztofie. Zawsze bylem zdania, że poziom jaki prezentujesz nie jest najwyższych lotów i ciągle mnie w tym utwierdzasz.

 • Derretta (AkNjEY), 2011-05-26 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hi, hi, patrząc na reklamkę na stronie to bylekarawana :)
  Nie smieć sobie w głowie dex :).

 • Niski poziom, bylejakość, byleinformacyjność, brak własnych koncepcji – to nie są powody do żalu. Nic też nie ściska, zarabiamy kilka razy więcej, a to najlepiej wynagradza pracę :) Ale o obłudzie, hipokryzji, "pseudoestymacji Google" będę pisać i fajnie, że są ludzie, którzy to też zauważają :)2011-05-26, 18:41Klu, Twoje zdanie jest wyłącznie Twoim zdaniem. Dla mnie nic nie wartym. Ale strona, którą przygotowałem, jest wiele warta dla potencjalnych reklamodawców, którzy mogą zobaczyć, co naprawdę myślą o nich w byle.info.

 • klu (ALl81S), 2011-05-26 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieszne jest tylko to, że Twój super profesjonalny portal z super profesjonalnymi dziennikarzami jest ciągle porównywany do tych "amatorów" Co lepsze sam się do nich porównujesz i chcąc nie chcąc zacierasz pewne różnice. Poza tym w bolec. Info nie chodzi o profesjonalizm a o klimat i społeczność i w tym są od Ciebie o niebo lepsi.

 • obsrywator (AE7hlA), 2011-05-26 19:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważaj Krzysztof, bo tak się nadmuchałeś, że niebawem pękniesz. I Ty, i tamten jesteście sobie warci. I mam gdzieś, że wasz "komputer" uzna, że ten wpis musi zatwierdzić moder, hehe. Samego siebie nie oszukasz.

 • Klu, właśnie dzięki temu, że jedni są profesjonalni, a drudzy dają byleinformacyjni, można to porównać. A najlepszą ocenę dają reklamodawcy, którzy kuszeni przez bolca taniusimi reklamami wybierają naszą skuteczność, jakość i oglądalność.Widzisz, Ty wiesz że w byle.info nie chodzi o profesjonalizm, ja to wiem, to po czorta wciąż próbują mydlić ludziom oczy, że tacy niby są? To portal społecznościowy, taki ogólnodostępny komunikator z publicznym zapisem rozmów. I tyle. Facebook jest lepszy.

 • Odbiornik (euyPJZ), 2011-05-26 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spróbujcie napisać coś na gwizdka! Ciekawe czy medialny guru bolecławiecki pozwoli na publikację. Żaden portal nie jest wart przęglądania ale mniejsze zło jest na bolcach.

 • Spróbuj misiu powiedzieć mi to w twarz, a nie anonimowo ma forum :) Masz odwagę?

Reklama