Farma wiatrowa stanie w Warcie Bolesławieckiej?

Dyskusja dla wiadomości: Farma wiatrowa stanie w Warcie Bolesławieckiej?.


 • mieszkanka (evggAV), 2011-01-14 11:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do wojtka: tu nie chodzi o pieniądze! Tui chodzi o ludzi którzy tu mieszkają! O ich dzieci! To nie jest miasto że jak ci sąsiad daje czadu i blokowy klimat ci nie odpowiada to zamieniasz mieszkanie lub dzielnice! To są domy w które cały czas inwestujemy, ulepszamy! My chcemy tu żyć w spokoju! Zrozumcie to mieszczanie i ptrzestańcie się wypowiadać!

 • smac (ANTBRu), 2011-01-14 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Inwestor powinien postawić sobie wiatrak na swojej dzialce w Luksemburgu. Tak samo ludki z GB Boleslawiec. Na zdrowie!2011-01-14, 11:26W POLSCE PROTESTUJE 90 gmin przeciw wiatrakom? Odpowiedzcie sobie sami dlaczego? Gdyby to bylo super nie byloby sprawy.

 • sąsiad (AE7htp), 2011-01-14 12:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Są na zawołanie. Złote Góry Wam będą obiecywać, ściągną fachowców którzy zamącą Wam w głowach, będą Was wyśmiewać i nazywać ciemniakami, będą chodzić od domu do domu żeby Was przekonać, dla najbardziej wpływowych mają odpowiednie, bonusy'', będą Was dowozić na swoje zebrania darmowymi busami, na święta Wasze dzieci dostaną paczki a wy dostaniecie życzenia, są gotowi wpłacić a konto inwestycji jakieś pieniądze do gminy a Wam zorganizują darmowe kiełbaski na dożynkach, najbardziej opornych będą zastraszać i robić z nich czarne owce - pytam Was dlaczego? Niech każdy sobie sam odpowie. Jeżeli to jest takie super to w innym miejscu przyjmą ich z otwartymi rękoma - jak się okazuje, wszędzie gdzie ludzie mają trochę oleju w głowach, gonią ich miotłami ze swego podwórka. I najważniejsze - gdzie oni będą jak Wy zaczniecie mieć problemy z powodu wiatraków - tu ja odpowiem - szukać ich będziecie długo, długo i bezskutecznie. Gmina dobrze radziła sobie do tej pory to i poradzi sobie dalej. Dobra rada - sztachetę w garść i z dziesięć jajek aby im podziękować na zebraniu. I nie prześpijcie zagrożenia bo kiedyś Wy lub Wasze dzieci będziecie to zaniechanie przeklinać.

 • MIESZKANKA (evggAV), 2011-01-14 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! Już o 17. 50 było po zebraniu! Inwestor wymiękł ludzie się nie dali i go wyśmiali! Tak trzymać!2011-01-14, 19:59Gmina warta zawsze gotowa i zwarta! Inwestorów dziś żegnamy i was tu nie zapraszamy! Gdzie indziej szukajcie gminie warta spokój dajcie!

 • Ciemny Wieśniak (AN0XCb), 2011-01-14 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, To co zrobili mieszkańcy Tomaszowa to majsterstick. Ośmieszono inwestora i jego wygadanych i zarazem bezczelnych popleczników. Ustawiony wiatrak i odtworzonyz komórki ich dźwięk wyprowadził z równowagi prowadzącą (pani nie mogła się skupić) i pozostałych prelegentów. Nie pomogły darmowe busy, ulotki na kredowym papierze a także katering (nikt ni nie tknął). Brawo.

 • Już realista (AtPGVh), 2011-01-14 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To żeście uwalili liska(ów)... Już się witał(li)i z kaską. :-) )).

 • mieszkaniec (evggAy), 2011-01-14 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tym razem w Domu Kultury pokazano kompletny brak kultury. Protestujący nie wiedzieli przeciwko czemu protestują, bo czy ktoś z was zna dokładną i ostateczną lokalizację wiatraków? Przeciwnicy nie chcą się dowiedzieć niczego i uniemożliwiają ją tym, którzy chcieliby uzyskać jakieś informacje na ten temat. To nieprawda, iż wszyscy mieszkańcy są przeciwni, szkoda, że garstka osób chce decydować za wszystkich.

 • Janek W. (evggAV), 2011-01-14 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiemy gdzie miały być wiatraki! Z pewnością za blisko naszych domów! Zagrażały naszemu życiu i zdrowiu! Nie odpuścimy walki z inwestorami farm wiatrowych na terenie naszej gminy. Brakiem kultury było uzbrojenie się inwestora w pseudo ochroniarzy, ubranych w dresy z ukrytymi kajdankami. Za kogo inwestor nas ma? Czy chcieli nas przekonać teorią i argumentami naukowymi czy siłą fizyczną? Uważamy spotkanie za udane i z pewnością nie odpuścimy!

 • Małgorzata (evggAy), 2011-01-14 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do mieszkańca, proszę głupot nie pisać, że mieszkańcy nie wiedzą, gdzie miały stać wiatraki i dlaczego protestują, my dokładnie wiemy na których działkach miały być i posiadamy wiedzę naukowców z Państwowego Instytutu Nauk. A jeśli potrzebna jest komuś dodatkowa wiedza to proszę skorzystać z biblioteki, np. Uczelni Technicznej, bo coż to miała być za wiedza skoro jest dwóch lekarzy medycyny pracy o odmiennych opiniach, a przecież muszą przestrzegać przysięgi Hipokratesa. Co prawda nie wiem czy Pan ma taką wiedzę, ale proszę następnym razem o przemyślenie swoich myśli na forum i proszę mi nie odpisywać.

 • norks (Am6yT7), 2011-01-15 00:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najwyższą "kulturą" w domu kultury- wykazał się pan wójt.

 • sir wiatrak (An27qJ), 2011-01-15 00:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Inwestor dwa lub trzy lata po cichu zaczął wszelkie działania dotyczące inwestycji. Panowie w garniturach odwiedzali rolników i prowadzili rozmowy bez rozgłosu mamiąc rzekomym bogactwem. Gdyby nie przypadek, nikt by nie dowiedzial się w tamtym roku o wiatrakach. Teraz, kiedy podwinęła im się noga, nagle przypomnieli sobie o mieszkańcach? To jest brak " kultury" norks!

 • wiatrak (ANbBr9), 2011-01-15 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy najwięksi przeciwnicy to Ci na których działkach nie miały stanąć wiatraki?

 • Mieszkaniec (evggAV), 2011-01-15 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nigdy by nie stanął na naszych działkach kolego "~wiatrak"! Tu nie chodzi o korzyści finansowe a spokojne życie bez zagrożeń dla zdrowia i samego istnienia człowieka na terenie farmy wiatrowej. Nie trafiłeś :-).

 • Już realista (AtPGVh), 2011-01-15 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Norks, rozwiń jaką "kulturą" popisał się pan wójt? Ciekawe-siedział okrakiem na dwóch krzesłach? Jeden policzek zwrócił do inwestora, a drugi do wyborców?

 • g (AkNki2), 2011-01-15 11:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Totalne zacofanie. A telefony komórkowe nie szkodzą? Papierosy i alkohol mam rozumieć że to samo zdrowie? Może niech każdy mieszkaniec wyrzuci telewizor komputer bo to przecież też szkodliwe. A jeśli nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o kase.