Nie-prawi Polacy wszystkich opcji – łączcie się!

Dyskusja dla wiadomości: Nie-prawi Polacy wszystkich opcji – łączcie się!.


 • Bożena (AN0rpq), 2010-04-28 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgłaszam się jako pierwsza. Jestem nie prawa i mało tego chcę taką pozostać. A Panu Jarosławowi już dziekuję za swoja pracę i wystarczy tej prawości w wydaniu PIS.

 • Ala (AN0oy6), 2010-04-28 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znowu jakiś pożal się Boże felietonista, próbuje ośmieszyć Jarosława Kaczyńskiego, a z bolesławian zrobić kretynów, którzy nie maja mózgów, i wmówić im, że PRAWOść to tak naprawdę "prawa ręka", a nie wartość! Żal.

 • No cóż mam powiedzieć -- ja od urodzenia prawy. Ustrój nie miał ze mną problemu bo wszystko robiłem prawicą. Dopiero jak dorosłem okazało się że ci opisani prze autora naprawiacze sami są lewusami. I tu powstał problem nie na żarty. Udało mi się jednak przetrzymać do dziś z niezmiennymi poglądami. Co więcej udało mi się uniknąć euforii i histerii wywołanej przez Pannę "S" ostrzegany przez podświadomość aby nie ulegać jej urokom. To właśnie Panna "S" powstała z miksu katolika i komunisty ustami Braci K ukuła hasło o prawych Polakach. Czas szybko pokazał że prawość dotyczy tylko swoich. Szkoły kończyliśmy z Panem Robertem w podobnym okresie a więc przychodzi mi tylko przyznać że pisze prawdę. Naprawiacze dorzucili do tego jeszcze wielkie pospolite - STRZYŻENIE.2010-04-28, 14:41Alu nie wkręcaj w to boga. -- O jakiej wartości piszesz?

 • Cham (AHdHtV), 2010-04-28 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panu Komorowskiemu, gratuluję takich wyborców :)
  Głos zabrała elita intelektualna, w wydaniu Słońca Peru.

 • Ala (AN0oy6), 2010-04-28 14:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znowu jakiś pożal się Boże felietonista, próbuje ośmieszyć Jarosława Kaczyńskiego, a z bolesławian zrobić kretynów, którzy nie maja mózgów, i wmówić im, że PRAWOść to tak naprawdę "prawa ręka", a nie wartość! Żal.

 • -- (eB0Fc9), 2010-04-28 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to sie popisal nauczyciel historii. Chamstwo. Uwaza czytelnikow za glupcow. Cynik, dla ktorego obowiazkiem jest pisanie. To nie obowiazek, to tylko prawo. Mysle, ze wszyscy Ci, ktorzy nie sa zdolni do nauki, wzieli sie sami do nauczania.

 • Rabarbarowy Barbarossa (A4KHlh), 2010-04-28 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemyslaw1954 -> Bóg tu robi chyba za przecinek, bo pani Ala chyba nie zrozumiała tekstu, stąd nieporozumienie ;p a kwestię użycia określenia "żal", ulubionej odzywki gimnazjalistów, lepiej już przemilczeć. Bożena -> Zgadzam się.

 • grażyna, 2010-04-28 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja również zdecydowanie jestem nie prawa. A już na pewno nie prawokaczyńska!

 • Waweler (A4KHlh), 2010-04-28 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "A na patrona wybierzemy Jarosława Kaczyńskiego, który znowu tak pięknie naród nam jednoczy... ". Cała prawda o Jarosławie wyrażona w cyniczny (i dobry! ) sposób. Tak nasz naród łączy, że hej! Wawelem zaczął i o ile dobrze pamiętam, wszyscy obywatele byli jednomyślni co do miejsca pochówku prezydenta. Wszyscy - "prawi" obywatele. Btw. Jestem mańkutem :P.

 • Noir Lotus, 2010-04-28 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja jestem bardzo nie prawa, rzekłabym bad to the bone ;-))).

 • Może wg. J. Kaczyńskiego "prawy" znaczy myślący tak jak on. Pytanie za 100 pkt. Czy uważacie, że bohaterowie filmu z lat 50 pt. "O dwóch takich co ukradli księżyc" byli "prawi", czy "lewi"?2010-04-28, 15:12I jeszcze jedno pytanie; czy ci którzy pójdą na współpracę z J. K. Zostaną zarejestrowani jako współpracownicy i kiedy IPN zacznie na nich wyciągać haki?

 • za pewne juz cos wyciagaa ty gdzie koniku byles

 • Ja z przekonania jestem lewy. A co do umiejętności posługiwania się łapkami to na szczęście moi synowie równie sprawnie posługują się lewą i prawą a i obie połówki mózgu mają sprawne. A mi pisanie sms wychodzi sprawniej lewą łapą. Tak się nauczyłem bo w prawej trzymam papierosa lub piwo. Ale moja dziewczyna śpi po prawej stronie bo woli mnie mieć po lewej. Biegi w samochodzie zmieniam prawą, ale kierunkowskazy wrzucam lewą, w część klawiszy na kompie walę prawą, a w część lewą, chusteczkę do nosa (prawdziwą, a nie bibułkę) noszę w lewej kieszeni, itd. To kto ja jestem? Poglądy "lewe", a używam obu łap, a nawet częściej prawej. Już nie pamiętam z której nogi w wojsku startowało się do defilady.

 • jestes poprawnie lewy

 • J. L. Zrobiłem sobie urlop bo większość tematów mi nie odpowiadała. Poza tym ciężka praca nad sobą zajęła mi dużo czasu.2010-04-28, 15:41Analizując to J. L. Poprawnie czyli po-prawnie na lewo.