Budowa basenu ma ruszyć na początku przyszłego roku

Dyskusja dla wiadomości: Budowa basenu ma ruszyć na początku przyszłego roku.


 • Haile Selassie (AN0oYL), 2009-10-24 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To w końcu centrum "miasta" i jest normalne, że będą widoki na dachy, garaże i parkujące gdzie popadnie samochody, których w tej okolicy i tak jest pod dostatkiem. Chcesz spokoju wyprowadź się na wieś.

 • Walker (eQ5PVg), 2009-10-24 16:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież rzut beretem z Bielskiej jest na Piastów i do lasku... To jasne, że każdy chce zieleń, ale to nie wiocha. Poza tym w zagospodarowaniu tego terenu duża część jest zielona.

 • Pixar (AtPyTC), 2009-10-24 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jeszcze tylko mcdonalda bedzie brakowalo.

 • Dritatatta, 2009-10-25 00:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  @szambonurek R. Kipling napisał w Stalky i Spółka: " małe żeczy podobają się Małym umysłom".

 • Pietrek (AE7hKr), 2009-10-25 01:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety nie pamiętam co napisał toważysz r. Kipling gdyż jest późno i jestem zmęczon sobotnim wieczorem, ale jak mawiał pisarz Sofronow "nie cenię ludzi niskich gdyż mają dup... ę zbyt blisko głowy". Może nie na temat ale pasuje do wielu wpowiedzi. Jeżeli ktoś zrozumiał to nie będzie urażon. Jak mawiał...

 • Jestem przeciw (AtPGaw), 2009-10-25 21:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielkiemu Stalinowi spodobał się Pałac Kultury. Jego mali wyznawcy chcieli by równie wielkiego obiektu wodnego u nas. Dwieście milionów z podatników dla wizji spadkobierców wielkich?

 • Y (ePSuLD), 2009-10-27 11:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ontus przestań jęczeć i poczytaj: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,87072,6605076,Raport_o_dolnoslaskich_parkach_wodnych.html
  I odpuść sobie, a propos Zgorzelca, Jeleniej Góry czy Bogatyni... co ty internetu nie masz... przed wypowiadaniem się publicznie sprawdź, bo wychodzisz na ignoranta, A nadto czy pomyślałeś, że po ewentualnym remoncie MOSiR-u na ul. Spacerowe i Zgorzeleckiej, będziemy mieli w Bolcu 3 baseny? I na koniec - kij w oko wszystkim prezydentom, takim czy owakim, sam, osobiście kołem będę łamał jak sprzeniewierzy MOJE podatki :) ale... na razie... nic o tym nie słyszałem. No, tak ale Ty i tak będziesz jęczał, co? Takim ludkom nie dogodzisz - uśmiechnij się człowieku :) pomyśl choć raz pozytywnie, pozytywnie :) :).

 • Jamajka (AsdUPe), 2009-10-27 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja też pojęczę! I ciekawa jestem czy już to koło przygotowałeś? Bo parę spraw niewłaściwych przecież chyba znasz... Jeżeli to nie jest taka obiecanka jak wiele innych(w ramach tworzenia dobrego wizerunku), to dziwię się, że tym razem nikt nie protestuje przeciw tym KLOCOM w miejscu"płuc miasta". Pamiętam co się działo, gdy miała tam powstać galeria duż0 lepiej prezentująca się na zewnątrz.

 • Ontus, 2009-10-27 17:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Y wiesz podziwiam Niemców którzy prawie 100 lat temu wybudowali jedyny basen kryty w Bolesławcu, pomimo że mieszkało wtedy o połowę mniej ludzi w mieści niż dzisiaj ale to jest właśnie dowód że można coś zaplanować mając na uwadze przyszłość.

 • Gala (AE7Ipm), 2009-11-02 15:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Basen jest potrzebny. Jeden, który jest do tej pory, to za mało. Ale... dlaczego w centrum miasta? Będzie on tutaj pasował "jak świni dzwonek". Jakoś wąskie są te komórki myślowe i estetyczne niektórych. Podobnie jest z tą paskudną barką nad stawem, prawie w centrum miasta. Toć to prawdziwe szkaradzieństwo! Jak można było dać zezwolenie na tą szpetotę i to jeszcze po ostatnim remoncie, wydłużoną? Jeżdżę nie tylko po Polsce - wszędzie widać jakieś piękne "układanki" urbanistyczne, estetyczne zagospodarowanie terenu, dbałość o dużo zieleni... A w Bolesławcu? Co na to architekt miejski?

 • Dog (AE7heH), 2009-11-03 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tyle jest miejsca do zagospodarowania calkiem blisko, po dworcu wschodnim, dobry dojazd, miejsca na parkingi nawet komunikacja miejska na wyciagniecie dloni. Jest oddalenie od budynkow mieszkalnych, nikomu nie przeszkadzalaby, ale nie! Trzeba w srodku miasta. A niech bedzie ciasno, glosno. A co!

 • Gala (A7byQv), 2009-11-03 18:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dog, zgadzam się z Twoją wizją zlokalizowania basenu. Jest jeszcze inne miejsce - ten plac, nie wiem jak nazywa się ta ulica, blisko PKS-u. Tyle tam przestrzeni, nie trzeba wycinać drzew bo ich nie ma. Blisko szkoła, chyba Zespół Szkół Mechanicznych (? ), więc młodzież miałaby bliziutko do pływalni. A fajnie by to wyglądało. Zabudowa dookoła jest niska a basen byłby zupełnie inny architektonicznie. Ale to podobno prywatny plac, wykupiony przez kogoś tam... Chyba nie odda miastu, co?

 • Pandora (AE7IqP), 2009-11-04 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... jestem za a nawet przeciw... jeżeli TAM powstanie basen to gdzie będzie wtedy, występowac, GWIAZDA ESTRADY typu feel&doda i jeszcze jedno... powstanie tego -przepraszam za wyrażenie- kompleksu wiąże się z powstaniem jakichś tam galerii a to ściągnie nam na plac Popiełuszki GALERIANKI... NIE GODZI SIĘ... pamiętajcie o tym, trzymający władzę.