Marczewski odmawia weryfikacji danych o oglądalności

Dyskusja dla wiadomości: Marczewski odmawia weryfikacji danych o oglądalności.


 • Keram (AE7IO3), 2009-11-08 17:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja gdybym nie miał nic do ukrycia do bez problemu pokazałbym statystki nawet bym sie nimi chwalil i chcial zeby kazdy je ogladal. Cos musi byc na rzeczy skoro emem nie chce ich pokazac.

 • Falcor (ePiOp9), 2009-11-08 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten Marczewski nie pracuje przypadkiem w IBM w Krakowie??

 • Janek (A540Sy), 2009-11-08 17:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  PRacuje i wyklada na Uniwerku, Nie publikuje rowniez infotmacji dotycacych sukcesow starostwa poniewaz jego tato ma konflikt z jedna z osob z PO. Czepia sie Istotnych Informacji a sam nie jest obiektywny w tym co pisze. Pzdr.

 • Łukasz (AsdXVd), 2009-11-08 17:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja znam emema od ogólniaka. To normalka u niego i wcale mnie zachowanie jego nie dziwi. Ja na waszym miejscu nie przejmowałbym sie tym i tak wszyscy wiedza ze lepsze są istotne!

 • Hala (ePEAB9), 2009-11-08 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam wrażenie, że obie linie i żółta i niebieska idą niemal "łeb w łeb".

 • Ds (A7b5Ef), 2009-11-08 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niemal czyni istotną różnicę. Po ostatnich wydarzeniach jestem juz 100% pewny ze informacje na ii są rzetelne, a na bolcu nie. Ostatnia wpadka bolca ze starostą, wczesniejsze wpadki ze straża miejska czy innymi potwierdzaja tylko ze bolec to jedna wielka wpadka i trzeba uwazac na to, co sie u nich czyta. Istotne co prawda czasem przeginaj z chwaleniem, ale nigdy takiej wpadki jak bolec nie zaliczyli i to musze przyznac. Pozdro!

 • Kazimierz (AN0WCw), 2009-11-08 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego Janku! Piszesz bzdury nie miałem i nie mam żadnego i nikim konfliktu ani w PO ani w Starostwie. Mało tego to jestem sympatykiem PO. Powinieneś za rozsiewanie plotek nas przeprosić. Kazimierz Marczewski ojciec Marcina Marczewskiego.

 • Niemim (AHdv5u), 2009-11-08 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łukasz poproszę o namiar na emema! Kilka osób chce z nim pogadać. Istotneinformacje to portal rzetelny, obiektywny, dla ludzi normalnych! Gratulacje dla Redakcji - chociaż czasem spieramy się - moderujemy.

 • AGULA, 2009-11-08 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to ciekawe... ii zyja tania sensacja i Pan Krzysztof tylko wyszukuje do czego by sie przyczepic... w innym wypadku nie byloby odwiedzin na tej stronie, wszyscy tu gonia za tania sensacja! Wstyd Panie Krzysztofie... Na tym portalu nigdy nie otzrymalam info na kilka tematow a u Emema zawsze, tu tematy stoja w miejscu a u nas zawsze cos sie dzieje. Czepialiscie sie Masiego o fotki dla Emema a nikt nie pomyslal dlaczego... To tez o czyms swiadczy, nieprawdaz; >?

 • Bolesławianin (Akm62y), 2009-11-08 20:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteście mało wiarygodni i nierzetelni. W poprzednim temacie, dotyczącym tej samej sprawy, napisałem o was nieprzychylne zdanie (bez inwektyw i słów niecenzuralnych). Niestety moja wypowiedź nie ukazała się na waszym, niby to istotnym, forum. Szkalujecie ludzi z innych portali i manipulujecie informacjami, bo "sąsiedni portal" bije was na głowę. Podcinajcie gałąź, na której siedzicie, to wkrótce z niej spadniecie.

 • Anonim (ALUVZy), 2009-11-08 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może wyciągniemy szanowni Panowie swe przyrodzenia i pomierzymy je suwmiarką... Miejsce spotkania - rynek w Bolesławcu... Wtedy się okaże kto i co może, bo widzę, że Bolesławiec to miasto gdzie cyfra i rozmiar ma znaczenie... Pozdrawiam.

 • Wyjaśnienie dla fanatyków Bolca: komentarze ukazują się z opóźnieniem, bo dziennikarze Istotnych Informacji nie siedzą cały dzień przed komputerem. Trochę cierpliwości, drodzy fanatycy, w gorącej wodzie kąpani :)

 • AGULA, 2009-11-08 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie ale moze tak zaczniecie publikowac wszystko co piszemy a nie tylko to co uznacie za wlasciwe?

 • Świadomy (AHdS3R), 2009-11-08 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niemim, chyba kpisz! Pan redaktor naczelny jest skażony partią już od czasu pracy w TV lokalnej. Obecnie realizuje zamówienia partii politycznej, która jest jego klientem. A już akcje typu Tarot dla starosty dają sporo do myślenia. Zwykła propaganda a nie istotne informacje. A co do postawy Marcina to się nie dziwię - konkurencji nie udostępnia się poufnych danych.

 • AGULA, puszczamy zazwyczaj wszystko. Części nie puszczamy. Mamy tę dobrą cechę, że przyznajmemy się do tego. Nie jesteśmy obłudni jak inni, którzy wycinają nie rzadziej niż my, ale krzyczą, że tego nie robią.Świadomy, żadnych poufnych danych nie żądaliśmy. Chcieliśmy zweryfikować dane. Wystarczyło utworzyć konto gościa, ktore nie pozwala na żadną modyfikację.