Glinoludy na Karneval der Kulturen 2010

  • http://przyjaznapolska.blog.onet.pl/ Zapraszam do lektury, w późniejszych godzinach będą linki do foto.

  • Słońce peru (AqfSu0), 2010-05-24 09:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zupełnie nie o Glinoludach - nie myślałeś Przemysławie o zmianie stylistyki swojego bloga na niepowodującą epilepsji? Czcionki w kolorach fioletowym, czerwonym i białym na tle rażącej zieleni, różu i nieco mniej rażącej zieleni, zdjęcia kasztanów jako tło menu, animowani dżin (? ) i czarownica na miotle (? ), kierownica z F1 w logo i animowany dynamit (? ) - te wszystkie elementy powodują, że strona wygląda jak "różowy blogasek" trzynastolatki, jest nieczytelna i odrzucająca. Próbowałem zapoznać się z treścią, niestety mój organizm nie wytrzymał takiej ilości różu i zieleni i musiałem stronę zamknąć :) Zajrzyj np. na http://www.html-css-ajax.com/podstawy-webdesignu.php Pozdrawiam :).

  • Przemysław (ANuAHb), 2010-05-24 10:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Muszę przyznać że blog stworzyłem z niemałymi problemami i nie potrafię sobie sam z tym poradzić. Noszę się z zamiarem skorzystanie z usług kogoś obytego. Pan pisze zbyt wiele a ja kolorowo. Jednakowoż jak Pan był uprzejmy sam zauważyć liczy się sens przekazywanych informacji. Symbole na blogu / np kierownica/są ściśle związane z moją osobą, Kolorystyka wymaga zdecydowanie poprawy. Dziękuje że porównał Pan mnie do trzynastolatki - tchnęło to we mnie powiew młodości. Znowu problem z zalogowaniem się.

  • grażyna, 2010-05-24 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Przemysławie, a ja przeczytałam i bardzo mi się ta relacja podoba :) Pozdrawiam.

  • Inet-Wlan, 2010-05-24 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam. Fotki z imprezy wrzucone. -. -. -. -. -. Nie miałem za bardzo czasu na robienie FOT. Grześ z kolegami mają pewnie niezły materiał. Może się pochwalą. :).

  • grażyna, 2010-05-24 11:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Właśnie sobie przeglądam, całkiem fajna relacja :).

  • Inet-Wlan, 2010-05-24 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niestety. Nie było z nami żadnych dziennikarzy. A szkoda :).2010-05-24, 11:29Na festiwalu oprócz grupy z Bolesławca. Biorąc z nas przykład, przybyło jeszcze dwie polskie grupy.

  • Reklama

  • grażyna, 2010-05-24 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Robert, bolec miał patronat nad tym wyjazdem Glinoludów. Skąd były grupy z Polski? Pamiętasz?

  • Inet-Wlan, 2010-05-24 11:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie rozumie słowa PATRONAT - to jakiś model wyłączności? I jeśli grupa z mojego miasta jedzie na taki festiwal. To będąc dziennikarzem starałbym się tam być. ==. A szczegóły co do pozostałych polskich grup to do Mirka P. On biegał po całym korowodzie i z nimi rozmawiał. Pozdro.

  • grażyna, 2010-05-24 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A to o dziennikarzach to był przytyk WYŁĄCZNIE do nas. Rozumiem. Możliwe też, że przedstawiciele bolCA bardzo się starali być na tym wydarzeniu, trzeba się ich spytać.

  • Nie tylko do was. To był mały wytyk w kierunku wszystkich bolesławieckich mediów. Gdyż każdy pokątnie czyta takie posty. :).

  • Uważam że lepiej skupić się na szukaniu wszelkich nici porozumienia i zgody. Zdecydowanie należy odrzucić retorykę konfliktu. Pozdrawiam równolegle redakcję oraz Ciebie Robercie.2010-05-24, 12:41Można było zaprosić kogoś z mediów.

  • Ktos (AE7ItW), 2010-05-24 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Robercie - mylisz się :) "ktoś z mediów" na pewno z wami był.

  • to na pewno byla swietna impreza i jakas relacja oprocz fotek zapewne przydalaby sie ...az dziwne, ze nikt z redaktorow nie wybral sie....naprawde dziwne

  • To efekt działania organizatorów.

Reklama