Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bolesławcu.


 • Stefan9, 2007-01-16 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dawno tu nie zaglądałem i nic nie straciłem - Bolesławiec.org zszedł naprawdę na ostatnie psy (nie obrażając tych miłych zwierząt).Okazało się, o c z y w i ś c i e, że to Roman z moherami rozwalił WOŚP w Bolesławcu ;-)A gdzie byliście Wy wszyscy wspaniali, energiczni, pracowici, zaangażowani patrioci lokalni ???Czyżby mohery trzymały Was w areszcie ? ;-)Ludzie leczcie się na nogi, bo na głowę to już nic nie pomoże ;-)PSNie oczekujcie na ew. odpowiedzi. Zajrzę tu dopiero za jakiś czas - może akurat w końcu odczadziejecie? :-)

 • staś (ANI7v8), 2007-01-16 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Karramba! Brzydko piszesz stefan9! Zrobiłeś taką dużą kupę! I od razu pierdyk w KRZAKI! Czego ty się tak boisz? Że musisz uciekać? Boisz się argumentów?

 • bobo( nie ten ) (A54mrt), 2007-01-16 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy wam się w głowach poprzewracało? Co ma piernik do wiatraka? Co ma Roman do Orkiestry? Czy Owsiak jest prezydentem miasta? Organizacja "Orkiestry" to zryw ludzi. Różni oni w różnych miastach, przeważnie młodzi, chętni, społeczni. TO SZTAB, jak powinniście pamiętać! Organizacja takiej imprezy, to nie pusta i czcza gadanina ( zwłaszcza po niej ) tylko działanie na kilka miesięcy naprzód ! Jak rozmawiałem z jednym z organizatorów ( w zeszłym roku ) , to dowiedziałem się , że tak wiele jest "załatwiania" itp. zwłaszcza dla jednego człowieka. Sztab ma mniej tej roboty, ale kto chce być dzisiaj społecznikiem? Wszyscy chcą PIĆ PIWO, ALE NALAĆ NIE MA KOMU!! POWODZENIA MALKONTENCI i będę Was wypatrywał w przyszłym roku, w działaniu, a gdzieś w pażdzierniku czekam na pierwsze spotkanie organizacyjne!!!! Powodzenia

 • zniesmaczony zarzadzaniem Romana (d0m9DV), 2007-01-16 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odkad jest Roman,w Boleslawcu wszystkie imprezy umieraja smiercia naturalna. Maisto robi sie pustynia kulturalna. latwo jest to zburzyc..odbudowac trudniej.

 • Uran (ANGgjZ), 2007-01-17 10:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że Piotr Roman odpowiada również za wojne w Czeczenii, zbrodnie Husajna i trzęsienia ziemi w Chile. I - oczywiscie - tysiace innych wydarzeń !!! Co tam Orkiestra, którą w istocie POWINNI ORGANIZOWAĆ SPOŁECZNI PASJONACI, a tych przecież nie ma - są za to upierdliwe indywidua, dla których celem jest plucie, plucie, plucie... No wiec was wspomogłam, Roman - wszelkie zło tego świata. Zadowoleni ?!!! P.s. Panie Nowak ! Kończ Waść to zgrywanie sie na spolecznika, przecież sam w to zapewne nie wierzysz w zaciszu domowym, gdy rżysz w kułak ze swoich wyborców !

 • Kacha (A54rse), 2007-01-17 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, Uranie, tak bobo (nie ten), jest, jak mówicie. Co prawda mnie się wydawało, że idea Wielkiej Orkiestry opierała się na działaniu wolontariuszy, społeczników, którym samorządy mogą pomóc, ale widzę, że u nas jest jednak inaczej. Myślę, że już dziś powinniśmy zgłosić projekt jakiegoś rozporządzenia, dzięki którmu będzie można przekazywać część dochodów miasta na WOŚP. Dobrze by było powołać też jakiegoś urzędnika - sekretarza od spraw WOŚP. I najlepiej, żeby w przyszłym roku nie było wolontariuszy, a żeby cała akcja rozegrała się jednym podpisem Romana, że przekazuje w imieniu wdzięcznych mieszkańców Bolesławca kwotę taką to a taką na cel WOŚP. Proszę, nie ośmieszajcie tej akcji, którą tworzą ludzie niekoniecznie mający do czynienia z polityką, ale mający po prostu prawdziwą potrzebę, by komuś pomóc.

 • wojtas (AN0yAd), 2007-01-17 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  mamy tyle placów do imprez czy to jest ciężko zorganizować imprezę.Myślę ze nie z pewnością ludziska by były, dobry program i by było gut.Sam mam małe dziecko i wiem co to znaczy pomoc innym ale to już nie zależy od szarych istot.Pozdrawiam

 • Kacha (A54rse), 2007-01-17 20:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie rozumiem, Wojtas. To znaczy, że nie uważasz, że WOŚP jest organizowany przez zwykłych, szarych ludzi? A po co Owsiak robi przystanek Woodsock? Właśnie dla tych zwykłych szarych ludzi, którzy to organizowali - młodzieży, bo to ona jest podstawą. On sam też jest wolontariuszem i zwykłym szarym człowiekiem. Nie każdy zwykły, szary człowiek czeka w domu na to, że ktoś coś mu zroganizuje, bo ludzie są różni - szarzy potrafią być i bierni, i aktywni.

 • look (ANI1Ns), 2007-01-18 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kacha, oglądałaś w Tv ogólno-polskiej między innymi takie miasta jak Kłodzko, Ruda Ślaska jak pięknie zaprezentowały się na tle całego kraju?Na pewno bez decyzji włodarzy jakakolwiek liczba wolontariuszy nie była w stanie tego wspaniałego gestu bolesławian pokazać na zewnątrz i wewnątrz miasta.Roman najprawdopodobniej z premedytacją schował głowę w piasek i udawał, że go nie ma. Tak wnioskuję, ponieważ we wtorkowej rozmowie (monologu) tygodnia nie wspomniał ani słowem o inicjatywie tych "porypanych" społeczników, którzy przemarzali swoje 4 litery dla sprawy. Cokolwiek się dzieje w mieście musi być za poparciem, wsparciem przyzwoleniem, pozwoleniem, namaszczeniem a w tym roku wygląda że było to celowe zapomnienie. JAKI PAN TAKI KRAM!!!

 • Anka (ANIlDl), 2007-01-19 22:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  z waszych wypowiedzi wynika, ze kase do puszek nalezy wrzucac tylko dlatego ze jest jakis koncert. a to nie jest nagroda za wrzucenie 5zl do puszeczki. btw kncert w pegazie byl swietny:)