Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bolesławcu.


 • słoń (ANGe3X), 2007-01-14 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na najgorszym zad-piu ,ludzie robili co mogli ,ale w Boleslawcu -NIET !!!

 • Gustaw (AN00wF), 2007-01-14 22:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słyszałem , że w tym roku WOŚP odbyła się w Gromadce - zorganizował ją tamtejszy wójt , było nawet kilku posłów i ministrów , były zespoły z całej okolicy i pełno ludzi z Bolesławca

 • staś (ANI7v8), 2007-01-14 23:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ruda Śląska i Kłodzko przy okazji WOŚP pięknie zaprezentowały się w publicznej telewizji. Zrobiły sobie przy okazji świetną promocję miasta! A co Bolesławiec? To przekraczało jednak wyobraźnię! Prowincja! Z prowincjonalnym myśleniem.

 • syla, 2007-01-14 23:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  prosze nie zwalajcie winy na Pana prezydenta, byl calym sercem z WOSP, impreza nie odbyla sie na sali gimnastycznej poniewaz nie ma do tego w tym miescie warunkow jesli chodzi o naglosnienie, potem impreza miala sie odbys w starym teatrze, ale starosta sie nie zgodzil

 • staś (ANI7v8), 2007-01-14 23:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest jeszcze rynek. Tak było w innych miastach! Jak się chce to i się zrobi, tylko trzeba mieć wyobraźnię i chcieć! Bolec to prowincja!

 • Bogdan Nowak (ANI1Ns), 2007-01-15 01:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Padły na tym portalu bardzo gorzkie słowa o radnych miasta, którzy nie podjęli żadnych działań, żeby Wielka Orkiestra zagrała w Bolesławcu. W ostatnich wyborach zostałem wybrany do Rady Miasta i czuję się w obowiązku odpowiedzieć tym z Państwa, którzy uważają za skandal ten brak jakiejkolwiek aktywności. Proszę Państwa, ja też uważam to za skandal. Włodarze naszego miasta zlekceważyli wielką siłę, wynikającą z porywu serca wielu ludzi. Zajmują się polityką przez duże P, nie interesując się ani celem, jaki postawiła sobie Wielka Orkiestra, ani też profitami, jakie miasto mogłoby uzyskać, organizując imprezy w ramach Orkiestry, lub choć patronując takim akcjom. Jeszcze raz powtarzam znane już zdanie na temat promocji miasta - bo Kłodzko i Ruda Śląska sporo wygrały, żywo angażując się w tę akcję. Nasi mężowie stanu spinają się i wyprężają, kiedy potrzeba, ale według mnie w momentach prawdziwych, takich jak akcja Jurka Owsiaka, wypinają się na nas, ludzi czynu. Niewiele można zdziałać w pojedynkę, ale ja (jak i wielu innych) się starałem. W Piwnicy Paryskiej odbyły się pokazy capoeiry i samby, a cały dochód z wejściówek został przekazany Orkiestrze. To jest mój wkład w tę akcję; wkład mój, wkład młodzieży dającej pokaz, wkład wielu ludzi, którzy zechcieli przyjść do Piwnicy tego wieczoru. Wystarczy odrobina dobrej woli, ale niestety większości polityków - działaczy i tego zabrakło. Mogło i powinno się w mieście zdarzyć dużo więcej. Pamiętajcie Państwo o tej bezczynności naszych władz, kiedy przyjdzie czas nastepnych wyborów, bo bezczynność w kwestii Orkiestry bardzo dużo nam mówi o ludziach, których wybraliśmy. Trzeba pamiętać o tym, że Owsiak nigdy nie będzie marginalną postacią i podejmowane przez różnych polityków próby dopasowania go do tej roli nic nie pomogą. Niech żyje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i ludzie dobrej woli.

 • keram (AreOgl), 2007-01-15 08:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Nowak.Pan ciągle bredzisz

 • słoń (ANGe3X), 2007-01-15 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kim jest ten starosta ,który nie zaangazował się w organizacje Orkiestry? Bo jak tak patrzę w kablówce na jego wystąpienia to jest on jakiś taki niesympatyczny.

 • DAREK (eOFt9S), 2007-01-15 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepięknie zorganizowana była WOŚP w Warcie Bolesławieckiej tam działacze gminni na czele z szefem GOK potrafili i stworzyli XV Finał na najwyższym poziomie. Zebrano około 8000zł. ( niepełne dane) w gminie liczącej 7750 mieszkańców. Bolesławianie też mieli swój wkład w tym finale, tuż przed gwiazdką do nieba zagrał zespół z Bolesławca MARGINES.

 • staś (ANI7v8), 2007-01-15 12:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co było przyczyną "apatii" prezydenta i słabego zaangażowania w WOŚP w Bolesławcu? Szkoda, że w tym mieście jest tak mało inicjatywy!

 • look (ANI1Ns), 2007-01-15 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Największą Inicjatywę to oni mają jak obstawiają stołki z dużym wynagrodzeniem.Administratorzy naszych wspólnych pieniędzy.Miesiące, latka lecą , a kasa czy się stoi czy się leży ich pensyjka się im należy. To jest ich wielka inicjatywa!

 • look (ANI1Ns), 2007-01-16 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyżby skostniałość tych naszych lokalnych szefów sięgnęła dna, czy dalej jest to polityczna manipulacja stworzenia z bolca Republiki Rydzykowej?

 • Fanka Owsiaka (ANI1Ns), 2007-01-16 16:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z bliskiego otoczenia Prezydenta wiem, że "nasz " Prezydent to wielka sknera i jak ma wydać SWOJĄ złotówkę to 100razy się zastanawia. Ciekawa jestem czy wrzucił grosika do puszki na WOŚP.(Ludzie zarabiający 10razy mniej z sercem na ustach wspierali tę akcję, sama widziałam)Dobrym przykładem z kampanii wyborczej jak się mieszał z ludem, mógł pomóc w kweście dla dobrej sprawy i wyjść z młodzieżą na ulicę, aby wspomóc akcję. On woli ogłaszać konkursy i" nagrody Prezydenta" z pieniędzy podatników!!! Mały skąpy, biedny wyrób polskiej zaściankowej transformacji. Są wspaniali nauczyciele ale w tym przypadku mamy do czynienia z przekamuflowanym odwłokiem byłego systemu.

 • Pepe Cacyk (AN0lOy), 2007-01-16 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dalu dylu na patylu Panie Nowak a może jakieś działanko samodzielnie bez trzymania za rączkę przez władze i poza piwnicą z baranami. Koszałki przechwałki dla promocji każdy się ocli i to dobrowolnie. Pozdrowienia od jelenia którego Pan szukasz.

 • wojtas (AN00RP), 2007-01-16 16:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to miasto robi się moherowe.Trzeba wytrzymać 4 latka i będzie ok.Pi