Radni zadłużyli miasto na kolejne 10,5 mln zł

Dyskusja dla wiadomości: Radni zadłużyli miasto na kolejne 10,5 mln zł.


  • sportowiec (AtPGJx), 2012-04-25 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Infrastruktura sportowa wykonana! Ciekawe a gdzie basen otwarty jego remont przecież to zabytek bez żadnych norm bezpieczeństwa! ( tylko ratownicy)... dalej... gdzie oświetlone sztuczne boisko piłkarskie (prawdziwe o wym 105 x 70 m)... gdzie bieżnia tartanowa ( nawet te 4 toery na stadionie na ul Spółdzielczej )?

  • Jasnowidz (AtJjB0), 2012-04-25 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystkie świecidełka Romana na kredyt. I wy mówicie, że to dobry gospodarz? Tak budować to nawet Ferdynad Kiepski potrafi. Przecież to wy będziecie spłacać, a nie on! On odbije się na waszym poparciu jak od trampoliny i skoczy np. w posły, bo widać że miłość do PiS wraca. Nam pozostaną molochy i kredyty. Już widzę ten jego pusty uśmieszek.

  • ona, 2012-04-25 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "A przecież wyprowadzili się ci najbogatsi. " przepraszam. To ich nie było stać na nowe mieszkania... czy o co chodzi, Bogaci mają wypasione domy na wsiach, dlatego nie płacą podatku miastu, albo apartamenty w mieście... a rada budując tanie mieszkania nie ściągnie tu bogatych, tylko tych z cienkim portfelem, których na mieszkania od deweloperów nie stać "Liczyliśmy, że inwestorzy zaczną budować mieszkania, ale nikt nie buduje, a ci którzy WYBUDOWALI nie mogą ich SPRZEDAĆ" to ja się pytam o co chodzi?
    Jeżeli to mają być mieszkania komunalne... to przynajmniej wiem, że dla biednych nie dla bogatych, i czy miasto naprawdę ma problem z biednymi ludźmi? Tzn jest aż takie zapotrzebowanie na mieszkania?
    2012-04-25, 19:02Czy w tym jest jakiś interes własny prezydenta?

  • Anonim (AE7FAB), 2012-04-25 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wyprowadzili się najbogatsi, których było stać na budowę domu np. w Kruszynie, i teraz płacą podatki gminie wiejskiej, ot co :).

  • lazankowy (AtPxVi), 2012-04-25 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Geniusze. Przydałby się im korepetycje z ekonomii u Marka Skousena. Tak się składa, że niedługo przylatuje do Polski. Mam nadzieję, że na sali zobaczę twarze bolesławieckich radnych.

  • inerc (AkNjRV), 2012-04-25 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tych bolesławieckich bogaczy powinien prześwietlić urząd kontroli skarbowej. To skandal, żeby z całkiem przeciętych poborów oficjalnych ludzie budowali domy wielokrotnie przekraczające ich możliwości finansowe. Z całego serca im tego życzę.

  • piotr (ANGWYE), 2012-04-25 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Decyzja Rady Miasta jak najbardziej słuszna.
    Mieszkania TBS-owskie zamieszkują przeważnie rodziny o przeciętnych dochodach. Na kupno mieszkań od developerów po prostu ich nie stać a na mieszkania komunalne się nie kwalifikują bo tam trzeba z kolei mieć bardzo niskie dochody. Sam na takie mieszkanie w TBS czekam i takich rodzin jak moja jest chyba najwięcej.

  • Reklama

  • lazankowy (AtPxVi), 2012-04-25 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~piotr napisał(a): , Na kupno mieszkań od developerów po prostu ich nie stać a na mieszkania >komunalne się nie kwalifikują bo tam trzeba z kolei mieć bardzo niskie >dochody. Sam na takie mieszkanie w TBS czekam i takich rodzin jak moja j>est chyba najwięcej.

    Kolego jesteś socjalistą. Dlaczego podatnicy mają płacić za budowę Twojego mieszkania? Jak mnie nie stać na mercedesa to jeżdżę komunikacją miejską. Skoro tak chętnie wyciągasz rękę po pieniądze innych ludzi, to może równie chętnie kupisz mi tego mercedesa co?
    Miasto nigdy nie powinno konkurować z deweloperami. Zadłużając miasto na kolejne miliony radni pokazują, że nie wiedzą czym jest dług, pieniądz i jak działają. Socjalizm pełną gęba, Oskar Lange pewnie byłby dumny!

  • ona, 2012-04-25 19:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~piotr napisał(a): Decyzja Rady Miasta jak najbardziej słuszna. Mieszkania TBS-owskie zamieszkują przeważnie rodziny o przeciętnych dochodach. Na kupno mieszkań od developerów po prostu ich nie stać a na mieszkania komunalne się nie kwalifikują bo tam trzeba z kolei mieć bardzo niskie dochody. Sam na takie mieszkanie w TBS czekam i takich rodzin jak moja jest chyba najwięcej.

    Naprawdę? Nie znam się na tym, ale naprawdę jest dużo ludzi których na mieszkanie nie stać?

  • kalla, 2012-04-25 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skądze ona!! Spójrz same wille w mieście i nowoczesne budownictwo.Kamienice dwupiętrowe z ruchomymi schodami i windą.Kogo na to nie stać? Jak myślisz ? Stać?

  • Anonim (AE7g1p), 2012-04-25 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lazankowy napisał(a): Dlaczego podatnicy mają płacić za budowę Twojego mieszkania? Jak mnie nie stać na mercedesa to jeżdżę komunikacją miejską.

    To nie bedzie jego mieszkanie. To jest właśnie, jak sam napisałeś, jak jazda komunikacją miejską.

  • ona, 2012-04-25 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wybacz wyprowadziłam się na wieś, dlatego pytam, myślałam że takie mieszkania nie są aż tak potrzebne skoro prywatni właściciele nie mogą swoich sprzedać.

  • lazankowy (AtPxVi), 2012-04-25 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): To nie bedzie jego mieszkanie. To jest właśnie, jak sam napisałeś, jak jazda komunikacją miejską.

    Mijasz się z prawdą. Za komunikację miejską płacę SAM a za mieszkania budowane przez Romana będą płacić WSZYSCY. Socjalizm pełną gębą.

  • Szok (AtPx54), 2012-04-25 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ten dwulicowiec Hetel to jest teraz w klubie Romana, że namawia żeby głosować za tym czego chce Roman? Najpierw głosował za podniesieniem opłat w żłobkach, później za TV TRWAM a teraz gardłuje za zadłużaniem miasta. Jak było korzystnie to był komuchem a teraz jest PiSowcem.

  • ??????????=PO (AE78LM), 2012-04-25 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ?

    Innego zdania był Wojciech Kasprzyk, radny niezależny. – Kiedy zobaczyłem porządek obrad tej sesji, załamałem się – powiedział. – Ale przeanalizowałem wiele informacji na temat obligacji i po wielu rozmowach z kompetentnymi osobami stwierdziłem, że ta decyzja jest słuszna. My, radni, jesteśmy wybrańcami mieszkańców, musimy stwarzać miejsca, w których będą oni mogli godnie żyć i mieszkać.

Reklama