Psy szczekają a Nawrocki jedzie dalej !!!
Ruszyła petycja o ponowne przeliczenie głosów w wyborach prezydenckich 2025
Dyskusja dla wiadomości: Ruszyła petycja o ponowne przeliczenie głosów w wyborach prezydenckich 2025.
-
anonim (wo9SV), 2025-06-09 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
anonim (hjcv7) napisał(a):
Pokaż cytatMoim zdaniem to liczenie głosów zostało umyślnie sfałszowane, tyle w temacie. Liczyć od nowa i ukarać tych co to zrobili. Wstyd na cały świat.
-
Byk (wo9SV), 2025-06-09 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
Ale po co ponowne liczenie skoro Trzaskowski był prezydentem Polski 2h to w czym problem ?
-
ogonwprecelek (ALxJdZ), 2025-06-09 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
ale was boli
-
anonim (woe2f), 2025-06-09 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
Postkomuna i lewactwo kwiczy.Troche znajomości prawa wyborczego.Gdyby przewaga Nawrockiego wynosiła poniżej 160 tysięcy głosów to wtedy można liczyć ponowne. Ale przewaga wynosi ponad 360 tysięcy głosów. Więc temat zamknięty.
-
123 (ANGH56), 2025-06-09 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
W dwóch komisjach raptem źle głosy przypisali, a ci będą liczyć od nowa 20 milionów kart!! Puknijcie się w czoło. Może zapłacić wam też podwójnie za tamo liczenie i za to kolejne, co??
-
anonim (vkVv0), 2025-06-09 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
Opowiadanie, że wybory prezydenckie zostaly sfałszowane równa się twierdzeniu, że w Polsce rządzą takie NIEDOJDY, że im opozycja fałszuje wybory.
-
anonim (woCTJ), 2025-06-09 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
Koniec przewodnictwa Polski w Unii europejskiej co rudy pachoł załatwił dla Polski . PYTAM
-
anonim (hjJqf), 2025-06-09 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
tych niewaznych głosów strasznie duzo...dla mnie wybory są nieważne
-
anonim (AL0UvP), 2025-06-09 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
anonim (hjJfm) napisał(a):
Pokaż cytatMożesz wyjaśnić jak komisje mogą fałszować wybory skoro w komisji każdej są przedstawiciele każdej partii i patrzą sobie na ręce? Ty serio myślisz że do tego Kaczyński by coś takiego powiedział nawet jeśli cokolwiek byłoby tu możliwe do przewalenia na skalę krajową? Ludzie?! gdzie wy żyjecie? Kto Wam tak do tych głów nawkładał głupot. Wykorzystują Was jak barany!
Gdybyś oglądał na żywo wieczór wyborczy to byś słyszał co powiedział Kaczyński cyt. tej nocy zawalczymy o zwycięstwo.
-
HE HE HE (vkVv0), 2025-06-09 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
SŁYCHAĆ WYCIE? ZNAKOMICIE!!!
-
anonim (vkVv0), 2025-06-09 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
Większego debilstwa nie można napisać - Kaczyński w noc wyborczą ogłosił że będzie fałszować. Puknij się w łeb Sherlocku Holmesie.
-
anonim (AL0UvP), 2025-06-09 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
anonim (vkVv0) napisał(a):
Pokaż cytatWiększego debilstwa nie można napisać - Kaczyński w noc wyborczą ogłosił że będzie fałszować. Puknij się w łeb Sherlocku Holmesie.
To raczej Ty stuknij się w swój ograniczony łeb, ale tak to jest jak nie ogląda się na żywo tylko później klepie się propagandę manipulacyjną do główki. Poszukaj sobie wystąpień z wieczoru wyborczego Nawrockiego i Kaczyńskiego to może wtedy nie będziesz wyzywał.
Powiedział tej nocy zawalczymy o zwycięstwo. -
Obserwator (e92AJG), 2025-06-09 22:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
W każdej komisji powinno być po 2 mężach zaufania. Jak jeden wychodzi np. do wc, zostaje drugi. Powinni być na sali od początku do końca liczenia głosów. Mieć możliwość patrzenia na ręce Członkom komisji jak przekładają karty i liczą głosy bez długopisów. Każda partia powinna odżałować tych parę groszy na mężów zaufania, bo do darmowej ochrony nikt się nie kwapi. Byłam w komisji przed paru laty i wiem, że może się zdarzyć wszystko. Wystarczy chwila bez uwagi. Postawienie na liście podczas liczenia głosów drugiego krzyżyka czy wkładanie dodatkowych kart ze skreślonymi głosami do urny się zdarzało. Sama zatrzymałam osobę, zgłosiłam przewodniczącemu komisji przed laty, ale ten nic nie zrobił, i powiedział że przecież nie doszło do wrzucenia tych dodatkowych kart do urny. Jeśli i dzisiaj nikt tego nie pilnuje, to może być różnie. Przecież zdarzało się, że przewodniczący komisji mówili do młodych członków komisji, "ty chłopcze idź już do domu, przyjdą nauczycielki matematyki i rano policzą głosy. Odbierz pieniążki i idź spać." Tak było przed laty. Dzisiaj także wątpię w taki wynik.
-
anonim (vkVv0), 2025-06-09 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
A jednak debilstwo. Potwierdzone. Każdy średnio inteligentny zrozumie że "zawalczenie o zwycięstwo" to METAFORA. I TAK JAK PRZEWIDYWAŁ, DO RANA SONDAŻE ODWRÓCIŁY SIE.
-
XYZ (vkVv0), 2025-06-09 23:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
Jeszcze zatęsknicie za "Adrianem" platfusy...
Reklama
Reklama