Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem, są ludzie z powiatu lubańskiego

Dyskusja dla wiadomości: Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem, są ludzie z powiatu lubańskiego.


 • anonim (d3LKO1), 2020-08-10 17:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zadziwia mnie w tym wszystkim brak logicznego myślenia.Przeanalizujcie sobie na przestrzeni ostatnich 120 dni skale tego czegoś.Piszę tego czegoś bo to nie istnieje.Zróbcie analize wypowiedzi polityków,zakazy i nakazy wymyślane na potrzebe chwili.Cała ta otoczka,zastraszenie dla osiągnięcia swoich celów.Ciekawe czy dziecko potencjalnego polityka zapytało się tato dlaczego jesteś taki zepsuty,chyba że już samo jest wypaczone widząc priorytety ważne dla rodzica swego.Ale cóż weźmy np.liczbę zgonów na danym terenie w stosunku do liczby pochuwków,ciekawy wynik otrzymamy.itd,itd.

 • anonim (d3LKRw), 2020-08-10 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mówienie o pandemii to mowa nienawiści. To obrażanie ludzi zadających pytania i żądających twardych, a nie medialnych dowodów istnienia pandemii.

 • anonim (d3LKRf), 2020-08-11 01:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  świadomy obywatel (dz5LHX) napisał(a):

  Covid-19 wchłonął nie tylko choroby pogrypowe... Również zapalenie płuc, astmę, raka, jak i wiele innych chorób, oraz umieralność ze starości... Jednak ludzie zmanipulowani i ciągle zastraszani przez wszystkie media tego nie widzą... Nie potrafią już racjonalnie i logicznie myśleć. Dają się manipulować i zapędzać jak stado baranów do zagrody...

  Niestety to prawda ale coraz więcej ludzi otwiera oczy na to co się dzieje to dobrze

 • 1
 • 2