Kolejny rekord: 726 nowych, potwierdzonych zakażeń, w tym 39 na Dolnym Śląsku

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny rekord: 726 nowych, potwierdzonych zakażeń, w tym 39 na Dolnym Śląsku.


  • anonim (d3LKRw), 2020-08-06 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (d3LKAh) napisał(a):

    Może w ogóle pozamykajmy się w domach słuchając radia Maryja i oglądając 1 program tvp

    NIe zapominajmy o TVP Info! Najlepsza pralnia w Polsce - pralnia mózgów!

  • Prawdę mówię (d3L8ss), 2020-08-06 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nikogo ze znajomych chorych nie znam ! Nikt z moich znajomych tez nie ma takiego przypadku ! Gdzie te trupy ?! Pytam tak straszycie ludzi jakbyśmy mieli się o zwłoki potykać . Wirus chyba mózgu ma tv , radio i politycy bo nie zwykli ludzie którzy chcą normalnie żyć !

  • TeleVizjaNienormalnych (eWzaLH), 2020-08-06 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRw) napisał(a):

    NIe zapominajmy o TVP Info! Najlepsza pralnia w Polsce - pralnia mózgów!

    czytając twoje mądrości wnioskuję że jesteś widzem jedynej słusznej szczujni.

  • anonim (d3LKRf), 2020-08-06 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polecam wyniesienie telewizora do śmietnika. Zrobiłem tak kilka lat temu. I odtąd w domu moim nie goszczą politycy, eksperci od dziurawych skarpet i medialne charty goniace za brzęczącą muchą. Nie wiem jak brzmi głos tego, czy innego telepajaca. Mam więcej czasu i zorientowanie na rozwój i piękno. A jest ono na wyciagniecie ręki. Pozdrawiam ludzi pogodnych.

  • @ (d3L73R), 2020-08-06 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRf) napisał(a):

    Polecam wyniesienie telewizora do śmietnika. Zrobiłem tak kilka lat temu. I odtąd w domu moim nie goszczą politycy, eksperci od dziurawych skarpet i medialne charty goniace za brzęczącą muchą. Nie wiem jak brzmi głos tego, czy innego telepajaca. Mam więcej czasu i zorientowanie na rozwój i piękno. A jest ono na wyciagniecie ręki. Pozdrawiam ludzi pogodnych.

    I zamaiast przed telewizorem, siedzisz sobie przed komputerem, tracąc czas w internecie ;]

  • xc (d3LKQ7), 2020-08-06 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Określenie "covidioten" czyli "kowidioci", staje się w Niemczech coraz popularniejsze :-)

  • ... (d3LKeN), 2020-08-07 00:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Koronawirus u mnie zmutował: nie mam go w płucach, TYLKO W DUPIE!

  • 1
  • 2

Reklama