Kolejny protest ma być w piątek o 17:00

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny protest ma być w piątek o 17:00.


  • ... (qf8m3), 2020-10-29 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko do właścicieli: administratorów i moderatorów Istotnych apeluję: usuwajcie komentarze z farmy PiSowskich trolli, które będą zasmradzać sekcję komentarzy swoimi śmierdzącymi poglądami szerzące fanatyzm religijny i fanatyzm idący za każdym krokiem partii rządzącej.

  • anonim (Areilk), 2020-10-30 00:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powłóczyłem się trochę po Wrocławiu. Tak zwany Strajk Kobiet niby ciągle trwa, ale przybiera coraz bardziej groteskowe formy i jakby zostali tam wyłącznie osobnicy jednego autoramentu. Chodzący tam nastolatkowie są już dla prawicy straceni. To elektorat Biedronia, Trzaskowskiego i Szymka z TVN. Pewnie mieliby to wszystko gdzieś gdyby nie zamknięte kluby, kawiarnie i dyskoteki oraz nadmiar wolnego czasu z powodu odwołanych zajęć w szkołach i na uczelniach.

  • czujne oko, 2020-10-30 04:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyżby te protesty tych młodych ludzi to były formą rozrywki? Eh, to zmierza na dno...

  • Aaa (1nIXq), 2020-10-30 04:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brakuje pod tym apelem podpisów: Dariusz Sas i Bogdan Nowak. Istotne, poprawcie to...

  • Kasia (vZIDc), 2020-10-30 06:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lewackie bojówki przywracają pochód 1 majowy.Tylko,że na pochodach 1 majowych nie było wulgaryzmow.

  • Loki (hjcgo), 2020-10-30 07:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aaa (1nIXq) napisał(a):

    Brakuje pod tym apelem podpisów: Dariusz Sas i Bogdan Nowak. Istotne, poprawcie to...

    Prawdziwi rewolucjoniści :):):)

  • anonim (AE7XQO), 2020-10-30 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajna rozrywka dla znudzonych dzieci.

  • Reklama

  • anonim (vkJUM), 2020-10-30 07:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto jest organizatorem?

  • 1111 (AE4v0t), 2020-10-30 07:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A teraz Policja namierzy organizatorów imprezy i odpowiednio ich przeszkoli.

  • anonim (vkJUM), 2020-10-30 07:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    " Prokurator Krajowy nakazuje śledczym w całej Polsce ściganie organizatorów protestów oraz osoby, które namawiają do udziału w demonstracjach po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Organizatorom protestów - według wytycznych - może grozić do ośmiu lat więzienia. "
    źródło RMF.fm

    Tak dla przypomnienia, koniec tej anarchii się zbliża.

  • Igor (anwYX), 2020-10-30 07:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak to jest ?
    Do większości instytucji w naszym kraju nie można wejść bo koronawirus.
    Urzędnik po udziale w weselu, na koszt społeczeństwa na kwarantannę, a na protest w Tłum ok bez ograniczeń i konsekwencji.
    Co na to Pan Starosta czy Prezydent?
    Nie ma tu potrzeby kwarantanny z urlopu pracownika?
    Straszne z jaką obłudą i zakłamaniem mamy dziś do czynienia.

  • Aaa (ApF6kd), 2020-10-30 08:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam pytanie do Pani Redaktor Grażyny: czy wie Pani dlaczego wiele osób piszących komentarze nie maszeruje z dzielnymi dziewczynami, a tylko siedzi w ciepłym i bezpiecznym miejscu?

  • anonim, 2020-10-30 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Moja niepelnosprawnosc bardziej mi pomapga niz przeszkadza", "Jestem szczesliwa i mam poczucie, ze sluze innym". Czy wiecie czyje to slowa??? JANINY OCHOJSKIEJ. Zachorowala na polio po urodzeniu. Czy uwazacie, ze gdyby zachorowala przed urodzeniem, NIE POWINNA sie urodzic???
    Pani Ochojskiej zycze duzo zdrowia, choc w kwestiach politycznych nie stoje z Nia po tej samej stronie.

  • skorn (Arelen), 2020-10-30 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Igor (anwYX) napisał(a):

    Jak to jest ?
    Do większości instytucji w naszym kraju nie można wejść bo koronawirus.
    Urzędnik po udziale w weselu, na koszt społeczeństwa na kwarantannę, a na protest w Tłum ok bez ograniczeń i konsekwencji.
    Co na to Pan Starosta czy Prezydent?
    Nie ma tu potrzeby kwarantanny z urlopu pracownika?
    Straszne z jaką obłudą i zakłamaniem mamy dziś do czynienia.

    To jeszcze nic ,starsi mogą wychodzić tylko albo na zakupy albo do pracy .
    A do kościoła zawsze ,nawet co godzinę ,tam wirusa nie ma .

    Szef TVP to sobie nawet drugi ślub kościelny u biskupa wymodlił ,Straszne z jaką obłudą i zakłamaniem mamy dziś do czynienia.

  • Gh (ANUerc), 2020-10-30 08:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Sfiksowalyscie bo scie chlopa dawno nie mialy"
    Apeluje o zdrowy rozsądek , Panie redaktorze jak Pan się szanuje i chcę być szanowany niech Pan nie publikuje takich informacji i nie
    podjudza ludzi przeciwko ludziom.

Reklama