Rzecznik episkopatu straszy ludzi. Ewangelicy wspierają protestujących

Dyskusja dla wiadomości: Rzecznik episkopatu straszy ludzi. Ewangelicy wspierają protestujących.


 • anonim, 2020-11-02 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ala (hjcgm) napisał(a):

  Pomodlę się za ciebie.

  A ja za ciebie.

 • mi, 2020-11-03 08:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stop hipokryzji kościelnych hierarchów,i nawiedzonych przybocznych prezesa.

 • anonim, 2020-11-03 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kościół Straszy ? Przedstawia swoje zdanie do którego ma prawo . Straszą to istotne kościołem .

 • anonim, 2020-11-03 18:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Kościół Straszy ? Przedstawia swoje zdanie do którego ma prawo . Straszą to istotne kościołem .

  Ty miałeś prawo - i obowiązek - uczyć się, i co? Skąd w XXI wieku tylu pis_dzielskich analfabetów?

 • anonim, 2020-11-04 10:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hj7ib) napisał(a):

  Jak Was wszystkich przeczytałam Wasze głupie wpisy, to zastanawiam się w jakim zacofanym kraju ja mieszkam. Jeżeli chcesz wierzyć w Boga nikt nie może Ci zabronić . No nikt nie będzie mnie zmuszać, że mam chodzić do kościoła, albo moje dzieci mają chodzić na religię. Ksiądz nie jest Bogiem, to jest jego zawód, jak mój nauczycielka i on powinien być człowiekiem szanującym innego człowieka, a nie wciskać, że wszystko zależy od niego, bo on jest kapłanem. Wciskana ciemnota już dawno minęła, mamy 21 wiek. Opamietajcie się i zacznijcie myśleć aby było lepiej.

  Nie wiem jak jest z tobą ale mnie nikt nie zmusza do chodzenia do kościoła . Jak ciebie ktoś zmusza to faktycznie masz problem . Na zachodzie muzułmanie chcą dążyć do tego żeby wszyscy byli muzułmanami i to jest zmuszanie a obrażanie ich wiary jest surowo karane np obcięciem głowy . Ale tam jest nowoczesny 21 wiek u nas w średniowieczu nie tylko katolicy ale i inni chrześcijanie chcą nimi być więc są jak ktoś nie chce to nie chodzi do kościoła nie musi obchodzić średniowiecznych tradycji jak boże narodzenie , wszystkich świętych zadyszki Wielkanoc i triduum paschalne . Takie osoby powinny walczyć żeby dla nich to były normalne zwykle dni pracy a nie zmuszanie do siedzenia w domu z powodu religijnych świąt. Tradycyjna europejska kultura związana z chrześcijaństwem nie jest obowiązkowa . Zamiast średniowiecznym Europejczykiem można być np nowoczesnym afrykańskim muzułmaninem. W Afryce też są chrześcijanie .

 • anonim, 2020-11-04 10:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ty miałeś prawo - i obowiązek - uczyć się, i co? Skąd w XXI wieku tylu pis_dzielskich analfabetów?

  Ja się uczyłem za PO i SLD które zniszczyło szkoły średnie i zawodowe wprowadzając patologiczne gimnazja z młodzieżą w najtrudniejszym wieku kosztem nauki w szkole średniej np technikum czy zniszczenia wielu zawodów które w Polsce praktycznie wymarły np. Tokarz, ślusarz itp.

 • anonim (elMI9m), 2020-11-04 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  SLD wprowadziło gimnazja? Dziwne rzeczy gadasz.
  Reforma zaczęła się od Buzka czyli bliskiego dzisiejszego naczelnika w którego rządzie był Lech Kaczynski

 • Jam (AreUco), 2020-11-06 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jestem katoliczką ale głęboko uduchowioną osobą i patrzę na to co się dzieje z zupełnie innej perspektywy.
  Przypomina mi się ostatnia część "Gwiezdnych Wojen" i taki morał : każdy kat ma swoją ofiarę, każda wojna ma dwie strony, które ją zasilają i toczy się wewnątrz nas i na zewnątrz. W efekcie ciągle ludzkość brnie w ten sam ślepy zaułek. Ludzie zauważcie! Róbcie swoje, myślcie swoje, połączcie myślenie z sercem bo nikt i nic nie jest w stanie Wam tego odebrać !!! Jesteśmy WOLNI, Jesteśmy MOCNI, BOGA każdy ma w sobie-jesteśmy jego częścią. Przeciwnik/Wróg straci na mocy jak nie będzie miał zasilania od drugiej strony, i tak właśnie pięknie pokazał film "Gwiezdne Wojny", zły bohater dopiero się poddał gdy stracił swojego przeciwnika i wiecie co oboje doświadczyli WNIEBOWSTĄPIENIA :))))))