Prawie 1000 nowych zakażeń

Dyskusja dla wiadomości: Prawie 1000 nowych zakażeń.

• anonim (vZILA), 2020-10-30 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

Ci będzie dalej?

• Eustachy (eltC8L), 2020-10-30 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

Dobrze. Ile osób zmarło na nowotwory, ile w wypadkach ilu popełniło samobójstwo ?? Macie jakieś inne statystyki czy nie macie bo nie przyjmujecie ludzi naprawdę chorych ?

• Łukasz (anwYT), 2020-10-30 10:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

Nie lepiej napisać że są chorzy ze wszystkich powiatów a nie wymieniać po kolei

• anonim (vkJUM), 2020-10-30 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Eustachy (eltC8L) napisał(a):

Dobrze. Ile osób zmarło na nowotwory, ile w wypadkach ilu popełniło samobójstwo ?? Macie jakieś inne statystyki czy nie macie bo nie przyjmujecie ludzi naprawdę chorych ?

Na nowotwory można się zarazić w sklepie i umrzeć 12 dni później?

• anonim (AHgyYZ), 2020-10-30 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

ilu jest chorych z naszego powiatu, tj. ilu nowych oraz łącznie

• Rysiu (vk2Rc), 2020-10-30 11:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

Spoko, jeszcze nie ma wyników z zeszłego tygodnia. Zastanawia mnie fakt że ludzie z Polkowic, Świdnicy piszą na fb zoz BC zapytaniem kiedy będą ich wyniki? Nasze lab ogarnia pół województwa czy o co chodzi?

• anonim (qf8m3), 2020-10-30 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

I dobrze, niech wybije zwierzęta głosujące na PiS.

• Eustachy (eltC8L), 2020-10-30 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkJUM) napisał(a):

Na nowotwory można się zarazić w sklepie i umrzeć 12 dni później?

Czym zarazić i na co umrzeć?
    Change my mind

• anonim (eltC24), 2020-10-30 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Eustachy (eltC8L) napisał(a):

Czym zarazić i na co umrzeć?
    Change my mind

Naoglądał się telewizji, to co się dziwisz...

• Eustachy, 2020-10-30 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eltC24) napisał(a):

Naoglądał się telewizji, to co się dziwisz...

Właśnie miałem napisać żeby wyłączył telewizor :)

• anonim (vkJUM), 2020-10-30 12:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

A durnie dalej, że nie ma koronawirusa... dlatego jestem za całkowitym lockdownem żeby was pozamykali w domach, bo stwarzacie realne zagrożenie.

• Eustachy, 2020-10-30 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

A durnie dalej, że nie ma koronawirusa... dlatego jestem za całkowitym lockdownem żeby was pozamykali w domach, bo stwarzacie realne zagrożenie.

Podam nr konta żebyś przelał mi wynagrodzenie i mogę siedzieć w domu. Kto napisał ze wirusa nie ma ? Tutaj chodzi o zakłamane statystyki. Oglądaj dalej tv i pamiętaj żeby zapłacić abonamet

• anonim (vkJUM), 2020-10-30 12:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Eustachy () napisał(a):

Podam nr konta żebyś przelał mi wynagrodzenie i mogę siedzieć w domu. Kto napisał ze wirusa nie ma ? Tutaj chodzi o zakłamane statystyki. Oglądaj dalej tv i pamiętaj żeby zapłacić abonamet

Co w nich zakłamanego geniuszu? To że ktoś miał cukrzycę i zmarł ? Z cukrzyca i innymi chorobami można długo żyć, ale w kontakcie z koronawirusem organizm nie daje rady. To jest to zakłamywanie? To że w tym samym okresie w tamtym roku zmarło 7 tys a w tym 10tys? To jest zakłamywanie? To że w szpitalach nie ma miejsc, zaczyna brakować respiratorów, statyści? Potrzebujecie żeby ktoś z waszej rodziny zmarł żeby oprzytomnieć?

• Eustachy, 2020-10-30 12:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

Co w nich zakłamanego geniuszu? To że ktoś miał cukrzycę i zmarł ? Z cukrzyca i innymi chorobami można długo żyć, ale w kontakcie z koronawirusem organizm nie daje rady. To jest to zakłamywanie? To że w tym samym okresie w tamtym roku zmarło 7 tys a w tym 10tys? To jest zakłamywanie? To że w szpitalach nie ma miejsc, zaczyna brakować respiratorów, statyści? Potrzebujecie żeby ktoś z waszej rodziny zmarł żeby oprzytomnieć?

Skąd masz takie dane ? Z telewizji ?

• anonim (vkJUM), 2020-10-30 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Eustachy () napisał(a):

Skąd masz takie dane ? Z telewizji ?

• 1
  • 2