Koronawirus: 645 nowych zakażeń, są chorzy z naszego powiatu

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus: 645 nowych zakażeń, są chorzy z naszego powiatu.


 • Andy (vZiTO), 2020-10-24 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja już się obostrzyłem.
  Rano weszła matka do mojego pokoju i poprosiła żebym ją zawiózł do sklepu.
  Natychmiast powiedziałem żeby poszła sama. i żeby więcej się do mnie nie zbliżała.
  Dystans jest koniecznością. Tak radził Dzieciątkowski

 • ... (vk2Sf), 2020-10-24 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ej, napiszcie o tym, że ta pier. dolona kukiełka ze stołka prezydenckiego dostała koronawirusa xD

 • Xyz (AE4zHI), 2020-10-24 14:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczy nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz, i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.

  W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.

  Obecnie sam jestem w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR). Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia.

  Obecnie czuję się na tyle dobrze, całkowicie wyleczony i by móc samodzielnie napisać tę wiadomość, leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany system komunikacji z własną przychodnią w domu. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3-4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia.

  Od wielu miesięcy komunikuję o nowatorskim sposobie leczenia, m.in.:

  Marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi
  Marzec 2020 Pani Profesor Katherine Kędzierski, przewodniczący australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi
  Kwiecień 2020 Profesor Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi
  W międzyczasie wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne
  Lipiec 2020 opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy tzw. Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu.
  Lipiec 2020 także w lipcu otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywna odpowiedź przyszła ze Szczecina od Pana Profesora Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia. Przywróciło mi to wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać
  Październik 2020 Przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji, jeszcze przed chorobą i ostatnimi korektami leczenia
  A obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby, dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin.

  Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99% ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia.

  Cdn

 • anonim (AN0T0h), 2020-10-24 14:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z naszego powiatu...a będą leczeni w którym?

 • Ja (wo9iw), 2020-10-24 15:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podajcie świeże dane z Bolesławca,są zarażenia

 • Ala (AE78cu), 2020-10-25 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Testy fałszywie dodatnie...?

 • anonim, 2020-10-25 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ja (wo9iw) napisał(a):

  Podajcie świeże dane z Bolesławca,są zarażenia

  Coraz mniej zarażonych pisem w Bolesławcu.