Ponad 320 osób maszerowało w proteście przeciw zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 320 osób maszerowało w proteście przeciw zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego.


  • ... (qf8m3), 2020-10-29 00:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Maro (ekhpQV) napisał(a):

    Zdjęcie główne obok smietnikow? Właśnie to mają w głowach... Chcą być jawnymi zabójcami

    PiSowcu, a czy jesteś może homo sapiens? Czy pijesz H2O? Czy używasz w kuchni NaCl?

  • anonim (AtSHYQ), 2020-10-29 01:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No całe mnóstwo przy prawie 40 tyś. obywateli. Potęga po prostu.

  • ... (qf8m3), 2020-10-29 02:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jezuuu... Jak to się dzieje, że zawsze znajdzie się orszak trolli, negujący nawet tak słuszną sprawę, jak trwające teraz protesty? Nie wiem czy ktoś Was wynajął, czy ktoś Wam nawrzucał śmieci do głowy, czy to po prostu zwykła przekora wynikająca z natury i podpowiadająca Wam, że zawsze musicie być tym „drugim obozem”, ale przeraża mnie to.

  • anonim (eGWZBQ), 2020-10-29 02:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AtSHYQ) napisał(a):

    No całe mnóstwo przy prawie 40 tyś. obywateli. Potęga po prostu.

    320 i 0 oponentów. No kuźwa potęga przeciwników. Jeśli jacyś są, to nie mieli odwagi przyjść w "policzalnej" ilości. I btw w bolcu mieszka 30k, a nie 40k osób, bo ludzie albo wyjechali za granicę, albo do większych miast, bo tu jest gówno, a nie życie.

  • L (AB6Nyq), 2020-10-29 04:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Banda gówniarzy

  • Zbyszek kieliszek (ekhqre), 2020-10-29 05:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież to przemarsz podstawówek był

  • anonim (vkcnc), 2020-10-29 06:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Armia gimbusów, dobry kabaret.

  • Reklama

  • amelia (AHCJ0W), 2020-10-29 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się pytam, co im to darcie ryja po tych ulicach naszego miasta da??bluzgi przekleństwa ?? ludzie nie zachowujcie się jak bydło .
    Zapakujcie się w autobus i do Warszawy pod sejm lub siedzibę partii

  • anonim (vkcnc), 2020-10-29 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Antifa nieźle zmanipulowała tymi biednymi ludźmi tzn dziećmi, a konstytucja jasno chroni życie, więc wyrok TK był oczywisty. Co ciekawe obecna konstytucję podpisano za rządów...SLD , taki paradoks.

  • -, 2020-10-29 10:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7u5y) napisał(a):

    a jaką to większość mają pisiory w 38 mln narodzie ?

    Wybory prezydenckie dadzą ci odpowiedź o ile potrafisz liczyć :-)

  • Ja B. (vkDM0), 2020-10-29 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    behemot (dRjuZc) napisał(a):

    a te dzieci wiedziały po co szły?

    Tak, bo już wiedzą, że będą utrzymywać takiego nieuka i kapusia jak Ty

  • Ja B. (vkDM0), 2020-10-29 11:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Coś nie tak z liczeniem, ilość ludzi była znacznie większa niż te 320 osób. Proszę nie zaniżać!

  • jajajaja (A5kMNC), 2020-10-29 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    320 Gl..pich dzieci

  • Pi (ArCrqR), 2020-10-29 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taka spontaniczna akcja protestacyjna. Ludzie machają z okien. Pieprzenie, dobrze zaplanowane. Dzisiaj przerwa bo prognoza pogody była niekorzystna, w deszczu szło by może 15 osób i trzeba byłoby to pokazać. Co innego jutro ma być pogodnie więc znowu przyjdzie 300 nastolatków i kilkadziesiąt sfrustrowanych SB-ków. Kłamcy i hipokryci jesteście. Część z tych osób pewnie ulegnie zakażeniu. Jeśli sami nie przechorują to zarażą innych.

  • 9876rew (AE7hWC), 2020-10-29 14:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    temat jest prosty na taczkach z gnojem wywieść pis z rządu zablokować ich rządy ,rządy nawiedzonych ludzi ..Polska to wolny kraj wolni ludzie a nie ciemnota dla wolnej Polski i narodu Polskiego służyłem 17 lat i za Polskę i za wolność stanę dalej do obrony BO TO MOJA I TWOJA OJCZYZNA I MOICH I TWOICH DZIECI zawsze i wszędzie stanę w jej obronie... ale rząd pisu nas wykończy poróżni bo oni są gorsi od padliny i raka i zarazy która toczy ten kraj od środka...

Reklama