Szyją kombinezony dla naszego szpitala. Nawet do 500 sztuk dziennie

Dyskusja dla wiadomości: Szyją kombinezony dla naszego szpitala. Nawet do 500 sztuk dziennie.


  • anonim (whBKR), 2020-03-21 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    adirr (ANygSH) napisał(a):

    Może jakieś pączki dla tych pań? To ciężka i niezwykle pożyteczna praca! Panie szyją obok Biedronki na Wróblewskiego. Warto by lokalna gastronomia pomyślała również o nich.

    proponuje by cukiernia właściciele Furtok wyroby w galerii na dole-zapakowała swoje wyroby w folie.pieczywo nie jest zapakowane.Wszedzie stosują się do zasad chigieny-zapakowac i zawieźć paniom pracującym jako darmowy wikt.Myle ze włączycie się do tej szlachetnej akcji

  • anonim (whBKR), 2020-03-21 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    adirr (ANygSH) napisał(a):

    Może jakieś pączki dla tych pań? To ciężka i niezwykle pożyteczna praca! Panie szyją obok Biedronki na Wróblewskiego. Warto by lokalna gastronomia pomyślała również o nich.

    proponuje by cukiernia właściciele Furtok wyroby w galerii na dole-zapakowała swoje wyroby w folie.pieczywo nie jest zapakowane.Wszedzie stosują się do zasad chigieny-zapakowac i zawieźć paniom pracującym jako darmowy wikt

  • anonim (ANygSs), 2020-03-21 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A może zamiast radzić trzeba zakasać rękawy i coś zrobić samemu i zawieźć np Paniom które szyją ZRÓB TO SAM !!!!!!

  • yorg2000 (AN0XIL), 2020-03-21 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZI8D) napisał(a):

    Brawo Panie Starosto za super koncepcje.Taki Starosta to Skarb.A moze pan Prezydent wpadnie na pomysł by wspomóc nasz szpital proponuje na sesji Rady Miasta zaproponowc by kazdy radny przrznaczył miesieczną

    Starosta wpadł na pomysł.. hehe, dobre sobie. Przecież wszystkim wiadomo, że starosta to może i głowa, ale każda głowa osadzona jest na karku, która nią kręci. i wszystkim wiadomo, kto w tym przypadku był, jest i będzie dalej karkiem ;-)

  • anonim (dqeSeN), 2020-03-21 15:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ACH TAK teraz rozumiem dlaczego nie martwicie sie o sprzet dla pacjentow tylko zapotrzebowanie na odież ochronna dla personelu ach tak prawie wam ciule kupilam ...
    i po to bylo konto. Dobrze mimo wszystko ze w razie potrzeby ma kto szyc ...

  • anonim (dqeSeN), 2020-03-21 15:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yorg2000 (AN0XIL) napisał(a):

    Starosta wpadł na pomysł.. hehe, dobre sobie. Przecież wszystkim wiadomo, że starosta to może i głowa, ale każda głowa osadzona jest na karku, która nią kręci. i wszystkim wiadomo, kto w tym przypadku był, jest i będzie dalej karkiem ;-)

    ja nie wiem kto u nich jest szyja? jakies nazwiasko?

  • anonim (dqeSeN), 2020-03-21 15:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    złooo (AE7sfe) napisał(a):

    Cały świat jest zależny od CHIN

    A dzisiaj nie ma niczego.
    Środki dezynfekcji zdrożały o 500%

    jak to brzeciez nie ma akcyzy na spirytus powinien byc tani

  • Reklama

  • anonim (qn6Eu), 2020-03-21 15:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja mam w dupie takie szycie.Przecież jakiś cymbał w propagandowej telewizji powiedział że jesteśmy przygotowani,no to jak jesteśmy to jesteśmy.Bądźmy dzielni jako naród,trzymajmy się razem ,przetrwamy to bla bla bla.Przestaje słuchać i oglądać doniesienia bo już nie mam czym żygać.Wychodzę z domu i mam to gdzieś.To wszystko to jedna wielka ściema.Do maja już nie daleko...

  • xyz (anwZx), 2020-03-21 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak widzę te Panie co ręcznie lagują,a później kroją nożem pionowym ten materiał to Bader (cutter) zrobił by to w kilkanaście minut, tylko trzeba byłoby zmniejszyć tą potężną belę na mniejsze rolki

  • xx (hjNFX), 2020-03-21 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xyz (anwZx) napisał(a):

    Jak widzę te Panie co ręcznie lagują,a później kroją nożem pionowym ten materiał to Bader (cutter) zrobił by to w kilkanaście minut, tylko trzeba byłoby zmniejszyć tą potężną belę na mniejsze rolki

    Wydajność jest super więc ludzie opanujcie się z tymi negatywnymi opiniami.

  • azxcdfrtgbn (ANygSH), 2020-03-21 17:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANygSs) napisał(a):

    A może zamiast radzić trzeba zakasać rękawy i coś zrobić samemu i zawieźć np Paniom które szyją ZRÓB TO SAM !!!!!!

    Zakasuj więc rękawy i ruszaj 4 litery, zamiast pouczać innych przez monitorem.

  • Allos (e3aICA), 2020-03-21 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się tam niczym nie przejmuje ten rząd i Adrian znają się na wszystkim szczególnie Adrian , ekonomistą , wybitny wirusolog i polityk na miare czasów , o wszystko zadbał na wszystko jest kasiora , opieka medyczna na najwyższym poziomie więc nie martwię się tam jakimś wirusem . Nie jak te złodzieje z PO wszystko ukradli a Państwo było teoretyczne ha ha ha teraz wiem jakie mamy szczęście że PiS rządzi jest tylko jedno małe ale .....wszystko już ukradli to za co nas będą leczyć a i Tadeusz łapę wyciąga po kasę bo bida go ciśnie .

  • Allos (e3aICA), 2020-03-21 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się tam niczym nie przejmuje ten rząd i Adrian znają się na wszystkim szczególnie Adrian , ekonomistą , wybitny wirusolog i polityk na miare czasów , o wszystko zadbał na wszystko jest kasiora , opieka medyczna na najwyższym poziomie więc nie martwię się tam jakimś wirusem . Nie jak te złodzieje z PO wszystko ukradli a Państwo było teoretyczne ha ha ha teraz wiem jakie mamy szczęście że PiS rządzi jest tylko jedno małe ale .....wszystko już ukradli to za co nas będą leczyć a i Tadeusz łapę wyciąga po kasę bo bida go ciśnie .

  • Allos (e3aICA), 2020-03-21 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się tam niczym nie przejmuje ten rząd i Adrian znają się na wszystkim szczególnie Adrian , ekonomistą , wybitny wirusolog i polityk na miare czasów , o wszystko zadbał na wszystko jest kasiora , opieka medyczna na najwyższym poziomie więc nie martwię się tam jakimś wirusem . Nie jak te złodzieje z PO wszystko ukradli a Państwo było teoretyczne ha ha ha teraz wiem jakie mamy szczęście że PiS rządzi jest tylko jedno małe ale .....wszystko już ukradli to za co nas będą leczyć a i Tadeusz łapę wyciąga po kasę bo bida go ciśnie .

  • AA (ANUfeu), 2020-03-21 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szpitale nie mogą przyjmować maseczek, rękawic, kombinezonów bez odpowiedniego atestu, przypomniał szpital Ślaski w Cieszynie.
    Myślę że takie atesty są.

Reklama