Strefa płatnego parkowania. Wiemy, jakie ulice ma objąć i ile to będzie kosztowało

Dyskusja dla wiadomości: Strefa płatnego parkowania. Wiemy, jakie ulice ma objąć i ile to będzie kosztowało.


 • anonim (ALxJEQ), 2020-03-26 08:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzień dobry, miłego dnia.

 • Mieszkaniec (woGSP), 2021-07-01 09:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uwaga abonament przepada przy sprzedaży auta.

 • Aga (AnwXJm), 2021-07-01 09:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7i03) napisał(a):

  No właśnie o to chodzi - tyle potrzeb się zbliża a Roman z czego ma te wszystkie pisowskie obietnice popłacić!? Głosowaliście na PiS, to do nich pretensje! Ale nie, "pićset +" dali "szkoła +" "świnia+" też dali!!! Bravo!!! A z czego myślicie dali? Oni swoich pieniędzy nie mają, tylko z naszych podatków! Te wszystkie "plusy" płacone są z budżetu miasta, a pieniążki z Warszawki jak nie przychodziły, tak nie przychodzą.
  Podatku od nieruchomości nie płaciliśmy, a teraz znowu płacimy, jak myślicie? Dlaczego? Bo prezydent miasta miał sen taki? To dzięki Romanowi nie płaciliśmy tego podatku, a teraz chłop musi wiązać koniec z końcem. Ruszcie trochę głową zamiast wypisywać bzdury.
  Pretensje do Kaczora i jego świty, a nie do Romana! Tam trzeba było dziękować podczas wyborów! Rozdawnictwo kosztuje! Żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać, tak to działa i żadnego CUDU gospodarczego nie ma!

  Ty to tak sam z siebie czy ci za to płacą?

 • anonim (e3Jr3K), 2021-07-01 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla Pani Marty Zborowskiej - Nowego Naczelnika Wydziału Mienia i Gospodarki Przestrzennej UM. Czas na zmiany. :)

 • anonim (vZxUu), 2021-07-01 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A skąd podwyżki dla nauczycieli ? Rząd obiecał ale zapłacić musiało miasto. Czy nauczyciele także są zbulwersowani tym, że muszą płacić za parkowanie ?

 • swa (hjJnu), 2021-07-01 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AmRTSd) napisał(a):

  prezydent złożył radnym taki projekt, będą głosować w środę. i zapewne przejdzie to głosami jego radnych. ale spokojnie za 4 lata znowu wygra, bo babcie niezmotoryzowane

  To jego ostatnia kadencja wg prawa więc nowy będzie ratuszowy....