21 przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku, 584 w Polsce

Dyskusja dla wiadomości: 21 przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku, 584 w Polsce.


  • anonim (d3LKQD), 2020-07-25 14:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czekam na wysyp lokalnych "specjalistów" bagatelizujacych problem, dawać eksperci.

  • lokalny ekspert pandemiczny (d3LKQc), 2020-07-25 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no hej. Co chcesz wiedzieć? Pytaj. Może o pampersach na twarzy chcesz porozmawiać? A czekaj... widze, że Ty swojego na oczy założyłeś. No można i tak.

  • anonim (d3LKQc), 2020-07-25 14:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lokalny ekspert pandemiczny (d3LKQc) napisał(a):

    no hej. Co chcesz wiedzieć? Pytaj. Może o pampersach na twarzy chcesz porozmawiać? A czekaj... widze, że Ty swojego na oczy założyłeś. No można i tak.

    Bagatelizuj dalej, poczekamy zobaczymy jesienią kto wtedy tobie będzie zmieniał pampersy : )

  • Jo (d3LKO1), 2020-07-25 14:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ilu jest chorych w naszym powiecie? Bo na stronie starostwa 175, a na stronie wojewody ponad 190...

  • lokalny ekspert pandemiczny (d3LKQc), 2020-07-25 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Bagatelizuj dalej, poczekamy zobaczymy jesienią kto wtedy tobie będzie zmieniał pampersy : )

    ale co ma być jesienią konkretnie? obiecywany szczyt? Już chyba dwa minęliśmy. Ile Ty tych szczytowań chcesz zaliczyć? Z takimi "problemami" to do innego lekarza musisz iść.

  • anonim (d3LKO1), 2020-07-25 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Starostwo zaklina rzeczywistość,jak z powstaniem szpitala jednoimiennego ,o które zabierali:)

  • anonim (d3LKO1), 2020-07-25 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zabiegali:)

  • Reklama

  • Katarzyna (d3LKhS), 2020-07-25 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQD) napisał(a):

    Czekam na wysyp lokalnych "specjalistów" bagatelizujacych problem, dawać eksperci.

    Ta pandemia jest tylko w mediach. Według danych umieralność nie wzrosła, a nawet spadła w porównaniu do lat ubiegłych. To główny dowód, że nie ma żadnej epidemii. Owszem nie kwestionuję, że nie ma koronawirusa - jest i był od wielu lat, jak mówią lekarze ale nie jest tak groźny. Ile osób zmarło w naszym powiecie w tym roku na koronawirusa? Niewiele. Tyle co średnio umiera na inne wirusy np. grypy i nikt wówczas nie sieje paniki.
    Tą pandemię wymyślono w jakimś celu, np. aby wszystkich zaszczepić.
    Byłam w lipcu w Szwecji. Wszyscy chodzą bez maseczek. Media nie wciskają propagandy. Ludzie żyją normalnie. Nie wzrosła umieralność, w szpitalach są wolne miejsca, w domach pomocy nadal ludzie żyją. Znajomi mieszkający w Szwecji dziwią się dlaczego w Polsce wciska się ludziom takie kłamstwa na ten temat.

  • xc (d3LKQD), 2020-07-25 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQD) napisał(a):

    Czekam na wysyp lokalnych "specjalistów" bagatelizujacych problem, dawać eksperci.

    Expert TVN+TVP w jednym :-) . Tacy jak ty są najgroźniejsi dla społeczeństwa !

  • anonim (d3LKQD), 2020-07-25 15:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Katarzyna (d3LKhS) napisał(a):

    Ta pandemia jest tylko w mediach. Według danych umieralność nie wzrosła, a nawet spadła w porównaniu do lat ubiegłych. To główny dowód, że nie ma żadnej epidemii. Owszem nie kwestionuję, że nie ma koronawirusa - jest i był od wielu lat, jak mówią lekarze ale nie jest tak groźny. Ile osób zmarło w naszym powiecie w tym roku na koronawirusa? Niewiele. Tyle co średnio umiera na inne wirusy np. grypy i nikt wówczas nie sieje paniki.
    Tą pandemię wymyślono w jakimś celu, np. aby wszystkich zaszczepić.
    Byłam w lipcu w Szwecji. Wszyscy chodzą bez maseczek. Media nie wciskają propagandy. Ludzie żyją normalnie. Nie wzrosła umieralność, w szpitalach są wolne miejsca, w domach pomocy nadal ludzie żyją. Znajomi mieszkający w Szwecji dziwią się dlaczego w Polsce wciska się ludziom takie kłamstwa na ten temat.

    Katarzyna, dzięki za świadectwo. Szwedzi pokazali Europie, że trzeba szukać rozwiązań, a nie straszyć covidowym armagedonem. Byłem dziś na targowisku na Jeleniogórskiej. Jedna czwarta ludzi łazi w pampersach na buzi.

  • anonim (d3LKRf), 2020-07-25 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lokalny ekspert pandemiczny (d3LKQc) napisał(a):

    ale co ma być jesienią konkretnie? obiecywany szczyt? Już chyba dwa minęliśmy. Ile Ty tych szczytowań chcesz zaliczyć? Z takimi "problemami" to do innego lekarza musisz iść.

    Jesień = grypa + koronawirus, przekonasz się co oznacza to połączenie, no i wcale nie chodzi o żaden szczyt, a o tzw druga falę, zresztą poczytaj sobie o grypie hiszpance kiedy stała się najbardziej niebezpieczna, no chyba że też uważasz że na początku 20 wieku to również była ściema. Ech ci domorosli znawcy, wiedzą więcej niż specjaliści od chorób zakaźnych, zabawne to.

  • anonim (d3LKRf), 2020-07-25 15:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xc (d3LKQD) napisał(a):

    Expert TVN+TVP w jednym :-) . Tacy jak ty są najgroźniejsi dla społeczeństwa !

    Profesorowie dr hab na pewno mają większą wiedzę niż ty i tobie podobni "znawcy" bazujący na bełkocie z YT. Zdecydowanie większym zagrożeniem są tacy jak ty którzy mają gdzieś innych, bo wiedzą najlepiej. Za chwilę przez takie zachowanie beztroskie rząd wprowadzi znów wszędzie maseczki i bd płakać że wypisują mandaty za brak.

  • xc (d3LKRw), 2020-07-25 21:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRf) napisał(a):

    Profesorowie dr hab na pewno mają większą wiedzę niż ty i tobie podobni "znawcy" bazujący na bełkocie z YT. Zdecydowanie większym zagrożeniem są tacy jak ty którzy mają gdzieś innych, bo wiedzą najlepiej. Za chwilę przez takie zachowanie beztroskie rząd wprowadzi znów wszędzie maseczki i bd płakać że wypisują mandaty za brak.

    Błagam ! - pozwólcie mi narażać swoje zdrowie, zachorować i spokojnie umrzeć na COVID-19 ! Podobno w Unii Europejskiej jest demokracja, dostęp do eutanazji i aborcji ( zabijania dzieci) a tu człowiekowi zabraniają spokojnie podjąć decyzję na co chcę umrzeć. Ja chce umrzeć na covid-19 .

  • Takitam (d3LKiQ), 2020-07-26 00:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xc (d3LKRw) napisał(a):

    Błagam ! - pozwólcie mi narażać swoje zdrowie, zachorować i spokojnie umrzeć na COVID-19 ! Podobno w Unii Europejskiej jest demokracja, dostęp do eutanazji i aborcji ( zabijania dzieci) a tu człowiekowi zabraniają spokojnie podjąć decyzję na co chcę umrzeć. Ja chce umrzeć na covid-19 .

    Zrozum tuma.nie że nie nosząc maski nie narażasz siebie. Nie bądź egoistą i nie zabijaj innych którzy chorują na inne choroby które w połączeniu covidem są dla nich śmiertelne.

  • Zocha (d3LKO1), 2020-07-26 00:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Takitam (d3LKiQ) napisał(a):

    Zrozum tuma.nie że nie nosząc maski nie narażasz siebie. Nie bądź egoistą i nie zabijaj innych którzy chorują na inne choroby które w połączeniu covidem są dla nich śmiertelne.

    Zgadzam się, głos rozsądku

  • 1
  • 2

Reklama